Konferencje i spotkania biznesowe

Organizacja spotkań biznesowych i konferencji

Biuro Turystyczne Prom specjalizuje się w profesjonalnej organizacji wydarzeń biznesowych. Głównie we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Organizujemy seminaria, konferencje biznesowe, sympozja i lunche. Naszym celem jest świadczenie usług, które będą wspomagały biznesy i ułatwiały komunikację między podmiotami.

Organizacja spotkania biznesowego zawsze ma swój początek w określeniu celu, jaki klient chce osiągnąć. Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszych warunków i jednocześnie też zadbanie o dobrą atmosferę spotkania.

Zakres organizacji konferencji obejmuje:

  • Rezerwację miejsc noclegowych w dowolnie wybranym przez klienta hotelu czy pensjonacie.
  • Rezerwację biletów wstępu na wydarzenia kulturalne.
  • Rezerwację przejazdów, lotów i przewodników wycieczkowych.
  • Obsługę techniczną imprezy i przygotowanie pełnej oprawy artystycznej.
  • Przygotowanie materiałów promocyjnych, agendy spotkania oraz zaproszeń.

Dlaczego Biuro Turystyczne Prom?

  • Jesteśmy w stanie zaoferować warunki, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Działamy elastycznie, dopasowując ofertę do rangi spotkania, ilości uczestników i oczekiwanego scenariusza.
  • Zapewniamy kompleksowe wyposażenie techniczne konferencji (materiały pomocnicze, flipcharty, tablice, projektory, artykuły biurowe).
  • Współpracujemy z tłumaczami, dzięki czemu możliwe jest zorganizowanie spotkania dla klientów zagranicznych.
  • Organizujemy spotkania biznesowe w najlepszych hotelach i ośrodkach szkoleniowych, również za granicą. Zapewniamy standard dostosowany do potrzeb.
  • Zajmujemy się kompleksowo organizacją cateringu, biznes lunchów i przerw na kawę. Klient może poświęcić się w pełni uczestnictwu w spotkaniu, bo wie, że zadbamy o każdą kwestię.

Spotkania biznesowe to jeden z najważniejszych elementów współpracy między kontrahentami oraz budowania wizerunku. Im lepiej przygotowane jest takie wydarzenie, tym większa korzyść dla klienta.

Dlatego też usługi Biura Turystycznego Prom zorientowane są na określone cele. Gwarantujemy przygotowanie dokładnego harmonogramu spotkania, dyskrecję oraz kompleksową obsługę całego wydarzenia.

Seminaria i sympozja organizowane przez naszą firmę mają na celu poprawienie wizerunku klienta i rozwój jego współpracy biznesowej. Dbamy o każdy szczegół – odpowiednie ustawienie stołów, komfort uczestników, adekwatne menu czy dodatkowe atrakcje. Nasze zaplecze techniczne i merytoryczne to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy!