Imprezy integracyjne

Organizacja imprez integracyjnych i firmowych – BT Prom Wrocław

Organizując imprezy integracyjne dokładamy wszelkich starań, by możliwe scenariusze dostosować do specyfiki danej grupy. Wykorzystując informacje od klientów, dobieramy odpowiednie atrakcje, lokalizację i charakter imprezy, tak by jak najlepiej zrealizować postawione cele i założenia. Aby w odpowiedni sposób dopasować do siebie wszystkie te elementy potrzeba nieco czasu. Dlatego jeśli mamy go więcej możemy zaproponować szerszy wachlarz możliwości do wyboru.

Imprezy firmowe – zapewniamy aktywne uczestnictwo

Ważną rzeczą jest też to, by uczestnicy chętnie brali udział w zaproponowanych atrakcjach, zachowywali się naturalnie i swobodnie. Nasze nieszablonowe podejście do tematu sprawia, że tak właśnie jest. Wspólne ekscytujące przeżycia i emocje wzmacniają więzi między członkami każdego zespołu bardziej niż cokolwiek innego. Na koniec pozostają tylko miłe wspomnienia, jako cenne pamiątki po udanie spędzonym czasie. Dlatego imprezy firmowe pełnią nieocenioną rolę w kreowaniu wizerunku firmy i budowaniu wzajemnych relacji.

Imprezy integracyjne dla firm – co wybrać?

Mamy mnóstwo oryginalnych i sprawdzonych pomysłów na imprezę integracyjną dla Waszej firmy. Możemy zorganizować ją w dowolnym miejscu w Polsce.

Do wyboru mamy  szereg przeróżnych aktywności podzielonych na cztery żywioły rządzące naszym światem, które człowiek od zarania dziejów próbuje okiełznać. Wybierzcie coś dla siebie:

Ziemia:

Ogień:

Powietrze:

Woda:

Dodatkowo  proponujemy szeroką gamę wieczorów tematycznych, gry miejskie, biesiady, bankiety, uroczyste kolacje, bale, clubbing.