Imprezy integracyjne dla firm

Integracja pracowników to ważny element prowadzenia firmy. Dzięki niej jesteśmy w stanie stworzyć zgrany, dobrze działający zespół oraz poprawić atmosferę w naszym przedsiębiorstwie. W BT PROM organizujemy niezapomniane wyjazdy integracyjne dla pracowników oraz imprezy integracyjne dla firm dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Wyjazdy integracyjne dla firm

Zorganizowanie wyjazdu dla pracowników to świetny sposób na docenienie ich pracy i zmobilizowanie do dalszych starań. Organizując wyjazd integracyjny pozwalamy naszym podwładnym pogłębiać wzajemne relacje w odmiennym, bardziej przyjaznym niż biuro środowisku. Dzięki temu mogą oni swobodnie nawiązywać znajomości, nie zwracając uwagi na hierarchię stanowisk – jako ludzie, nie pracownicy.

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby organizowane przez nas wyjazdy integracyjne dla pracowników cechowały się swobodną atmosferą, a uczestnicy sami chętnie brali udział w proponowanych aktywnościach – bez przymusu czy poczucia zażenowania. Korzystając z naszej oferty wyjazdów integracyjnych budujesz pozytywny wizerunek firmy przyjaznej pracownikowi.

Imprezy integracyjne Wrocław

Organizując imprezy integracyjne dla firm dbamy o to, aby dostępne atrakcje były jak najbardziej różnorodne – dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Można u nas zorganizować integrację firmową o dowolnym charakterze – dostosowaną także do profilu firmy i branży, w jakiej ona działa. Wykorzystując informacje od klientów, dobieramy odpowiednie atrakcje, lokalizację i charakter imprezy, tak by jak najlepiej zrealizować postawione cele i założenia.

Aby w odpowiedni sposób dopasować do siebie wszystkie te elementy potrzeba jednak nieco czasu. Dlatego jeśli mamy go więcej, możemy zaproponować szerszy wachlarz możliwości. Nasza oferta to integracja firmowa, organizujemy też szkolenia integracyjne, dzięki którym pracownicy mogą zdobywać wiedzę w miłej, przyjaznej atmosferze, jednocześnie integrując się ze sobą. Pracownicy na takim szkoleniu oprócz specjalistycznej wiedzy rozwijają również umiejętności interpersonalne, niezbędne w pracy w zespole. Imprezy firmowe to gwarancja świetnej zabawy i atmosfery.

Imprezy integracyjne dla firm – co wybrać?

W naszej ofercie mamy szeroki wybór pomysłów na imprezy integracyjne dla firm. Nasi klienci mogą dostosować temat przewodni imprezy do swoich potrzeb, zasobów finansowych czy wieku pracowników. Podzieliliśmy typy naszych imprez tematycznie, na cztery żywioły – ziemia, ogień, powietrze i woda. W każdej kategorii można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu pracownikom- rafting, skoki spadochronowe czy loty śmigłowcem nie są czynnościami, które możemy wykonywać na co dzień. Dzięki naszej ofercie, integracja firmowa we Wrocławiu to niezwykłe i niezapomniane przeżycia.

Do wyboru mamy  szereg przeróżnych aktywności podzielonych na cztery żywioły rządzące naszym światem, które człowiek od zarania dziejów próbuje okiełznać. Wybierzcie coś dla siebie:

Ziemia:

Ogień:

Powietrze:

Woda:

Dodatkowo  proponujemy szeroką gamę wieczorów tematycznych, gry miejskie, biesiady, bankiety, uroczyste kolacje, bale, clubbing.