O nas

Dlaczego my?

Biuro Turystyczne Prom to pasja i profesjonalizm. Choć naszą siedzibą jest przepiękny Wrocław organizujemy wyjazdy i imprezy dla firm i instytucji po całej Europie. Kreatywność i dbałość o szczegóły to główne nasze atuty, dzięki którym każda wycieczka czy impreza firmowa zostaje zapamiętana jako niezwykła przygoda. Jesteśmy prężnym, energicznym zespołem, który gotowy jest na wszelkie wyzwania.

Doświadczenie i zaangażowanie

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Nasze doświadczenie, wiedza oraz sprawdzeni partnerzy są gwarancją Waszej satysfakcji. Zawsze staramy się tak doradzać naszym klientom, by byli w pełni zadowoleni z efektów naszej pracy, a także wynosili pozytywne odczucia mile spędzonego czasu.

Elastyczność

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące programu, sposobu realizacji jak i przebiegu każdej imprezy, tak by spełnić wszystkie postawione wymagania i życzenia. Dostosowujemy się do każdego budżetu, terminu czy ilości uczestników. Każdy event możemy urozmaicić wybranymi warsztatami czy szkoleniami.

Atrakcyjne ceny

Nie jesteśmy wielką firmą generującą olbrzymie koszty, dlatego oferujemy najkorzystniejszą relację jakości do ceny. Przekonały się już o tym przedsiębiorstwa i instytucje, które zdecydowały się nam zaufać.

Posiadamy status Organizatora Turystyki o numerze 444/34/2010 oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA

Jesteśmy zarejestrowani w systemie MyBenefit.

Imprezy dla firm to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź opinie na nasz temat.

Biuro Turystyczne Prom