REALIZATIONS

WSTECZ DALEJ

Spływ kajakowy

Zleceniodawca: Studio Figura Wrocław

Impreza: Spływ kajakowy

Miejsce realizacji: Wleń, Lwówek Śląski, rzeka Bóbr

Nasze zadania: Kompleksowa obsługa klientów firmy – wynajem kajaków, transport, noclegi, zabezpieczenie spływu. Zwiedzanie ruin zamku we Wleniu, gra terenowa z nagrodami. Zwiedzanie najstarszego browaru w Polsce w Lwówku Śląskim, wieczorna biesiada grillowa z DJ, turniej siatkówki plażowej

Wyjazd dla seniorów Kotlina Kłodzka i Skalne Miasto

Zleceniodawca:  Polkowicki Związek Inwalidów Narządów Ruchu

Impreza: Kotlina Kłodzka i Skalne Miasto

Miejsce realizacji: Kudowa-Zdrój, Wambierzyce, Góry Stołowe, Skalne Miasto Adrspach, Wojsławice

Nasze zadania: Transport komfortowym autokarem, noclegi w ośrodku wypoczynkowym przystosowanym dla osób niepełnosprawnych, wyżywienie. Wizyta w Gospodarstwie Ekoturystycznym, degustacja miejscowych produktów. Rezerwacja biletów wstępu, usługi pilockie i przewodnickie – zwiedzanie Kudowy-Zdroju, Wambierzyc, spacer po Górach Stołowych, Arboretum w Wojsławicach, zwiedzanie Skalnego Miasta w Czechach, organizacja wieczornego bankietu/kolacji grillowej.

„TEAM BUILDING”

Zleceniodawca: „Auto Stop Race”

Impreza: „TEAM BUILDING”

Miejsce realizacji: Wrocław

Nasze zadania: zorganizowanie imprezy integracyjnej powiązanej ze szkoleniami i warsztatami, m.in.:
szkolenie z pierwszej pomocy, szkolenie żeglarskie, obsługa łodzi motorowych, użycie różnych typów broni, elementy wysokościowe, survival, przygotowanie posiłków na ognisku.

Nurkowanie na Malcie

Zleceniodawca: Szkoła Nurkowania  „Wodny Świat”

Impreza: Nurkowanie na Malcie

Miejsce realizacji: Malta

Nasze zadania: kompleksowa obsługa kursantów Szkoły Nurkowania „Wodny Świat”. Rezerwacja biletów lotniczych, transfer na i z lotniska, transport do baz nurkowych, rezerwacja hoteli, obsługa sal szkoleniowych, organizacja zwiedzania i imprez integracyjnych

Wyjazd szkoleniowy Zakopane

Zleceniodawca: „Specjalistyczny Ośrodek Szkoleniowy” Wrocław
Impreza: Wyjazd szkoleniowy Zakopane
Miejsce realizacji: Zakopane
Nasze zadania: Organizacja wyjazdu szkoleniowego dla ratowników – transport, noclegi, wyżywienie, organizacja dwudniowego szkolenia lawinowego. Nauka jazdy na nartach, zawody narciarskie, kulig z pochodniami połączony z biesiadą grillową przy akompaniamencie kapeli góralskiej.

Impreza integracyjna – Jura Ekstremalnie

Zleceniodawca: BZ WBK Warszawa

Impreza: Impreza integracyjna – Jura Ekstremalnie

Miejsce realizacji: Jura Krakowsko-Częstochowska, Zamek Bobolice

Nasze zadania: Transport komfortowym autokarem, nocleg w Zamku w Bobolicach, wyżywienie, obsługa wewnętrznego szkolenia, organizacja wieczornego bankietu. Specjalistyczne zajęcia z instruktorami, w tym: strzelanie z różnego rodzaju broni, wspinaczka skałkowa, park linowy, elementy paleontologii (eksploracja jaskini), bieg na orientację z nagrodami, organizacja kuchni polowej.

Wyjazd integracyjny Sandomierz

Zleceniodawca: Stowarzyszenie na rzecz Społeczności Lokalnej Gminy  Czernica “Rozwiń Skrzydła”

Impreza: Wyjazd integracyjny Sandomierz

Miejsce realizacji: Sandomierz, Winiarnia Sandomierska, Baranów Sandomierski, Zamek Krzyż-Topór

Nasze zadania: Transport komfortowym autokarem, noclegi w wybranych hotelach, posiłki w restauracjach z tradycyjną kuchnią danego regionu. Organizacja zwiedzania historycznego regionu sandomierskiego (w tym Zamek w Baranowie Sandomierskim i Zamek Krzyż-Topór). Usługi pilockie i przewodnickie, rezerwacja biletów wstępu, rejs statkiem po Wiśle, wizyta w Winiarni Sandomierskiej połączona z degustacją win, kolacja grillowa z ogniskiem.

Wyjazd integracyjny Wilno

Zleceniodawca: BZ WBK Warszawa

Impreza: Wyjazd integracyjny Wilno

Miejsce realizacji: Wilno, Troki, Kowno

Nasze zadania: Transport komfortowym autokarem, noclegi w wybranych hotelach, wyżywienie w restauracjach z tradycyjną kuchnią danego regionu, uroczyste kolacje. Organizacja zwiedzania nastawionego na poznanie lokalnej kultury, usługi pilockie i przewodnickie na najwyższym poziomie, rezerwacja biletów wstępu, clubbing, tradycyjny wieczorek wileński, szkolenie z wybranego tematu.

Wyjazd dla seniorów Świnoujście

Zleceniodawca:  GOPS Czernica

Impreza: Wyjazd dla seniorów

Miejsce realizacji:  Świnoujście, Międzyzdroje, Ahlbeck (Niemcy)

Nasze zadania: Transport komfortowym autokarem, przeprawy promowe, noclegi w hotelach, wyżywienie. Usługi pilockie i przewodnickie – zwiedzanie Świnoujścia, Międzyzdrojów oraz Ahlbeck w Niemczech, rezerwacje biletów wstępu, pobyt nad morzem, organizacja wieczornego bankietu.

Aktywne animacje

Zleceniodawca: Agencja Reklamowo-Artystyczna BOHO
Impreza: Aktywne Animacje
Miejsce realizacji: Wrocław
Nasze zadania: Praca w charakterze podwykonawcy przy obsłudze obchodów „150-lecia Hali Stulecia” we Wrocławiu. Zapewnienie animatorów w tym szczudlarzy, wynajem hostess, koordynacja obsługi.

Wyjazd integracyjny Katowice i Jura

Zleceniodawca: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego „Mój Dom”

Impreza: Wyjazd integracyjny Katowice i Jura

Miejsce realizacji: Katowice, Sosnowiec, Jura Krakowsko-Częstochowska, Zabrze

Nasze zadania: Transport komfortowym busem, nocleg w Hotelu Monopol w Katowicach, wyżywienie w wybranych restauracjach, obsługa wewnętrznego szkolenia, organizacja wieczornego bankietu, clubbing. Wyścigi na gokartach na Autodromie w Sosnowcu. Jazda na quadach i off-road na przepięknych terenach Jury. Ucieczka z niesamowitego “Escape room” w Katowicach. Oryginalna “Górnicza Szychta” kilkaset metrów pod ziemią w Zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu.