Zimowe wyjazdy integracyjne

Zimowe wyjazdy integracyjne

Zorganizowanie wyjazdu integracyjnego zimą to doskonały pomysł. Szczególnie wtedy, kiedy taki wyjazd może trwać 2-3 dni. W poniższym artykule przedstawimy Ci przykładowy scenariusz wyjazdu trwającego 2 dni. Taki zimowy wyjazd integracyjny to będzie świetny sposób, by zmotywować grupę do pracy i większego zaangażowania.

Zimowe wyjazdy integracyjne
Zimowe wyjazdy integracyjne

Dzień 1

6:00 – wyjazd z Wrocławia do Zakopanego

10:30 – przyjazd na miejsce i 1 godzina na zakwaterowanie, rozpakowanie się, prysznic i przygotowanie

11:30 – wycieczka piesza na Morskie Oko z przewodnikiem tatrzańskim

13:30 – powrót i obiad

14:30 – wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch, podziwianie panoramy Tatr

15:30 – zjazd i zwiedzanie Zakopanego z przewodnikiem

18:30 – kolacja lub uroczysta kolacja, zależnie od budżetu

19:30 – zabawa w jednym z zakopiańskich klubów lub góralski wieczór tematyczny, nocleg w hotelu

Zimowe wyjazdy integracyjne
Zimowe wyjazdy integracyjne

Dzień 2

8:00 – pobudka i przygotowania

9:00 – śniadanie – bufet szwedzki

10:00 – wjazd i zjazd kolejką na Gubałówkę

12:00 – zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem

14:00 – obiad

15:00 – przyjazd pod Wielką Krokiew, wejście na skocznie

16:30 – czas wolny

18:30 – kolacja

19:00 – czas wolny do dowolnego zagospodarowania

Grafik ten jest co prawda bardzo napięty, ale przy dobrej organizacji i dobrej woli uczestników, możliwy do spełnienia. Wyjazdy turystyczne dla firm w czasie zimy mogą wyglądać podobnie jak latem. Jest tylko jedno „ale”. W wiele miejsc trzeba wjeżdżać, zamiast wchodzić. Można np. wejść na Kasprowy Wierch czy na Gubałówkę, ale razem z powrotem i zwiedzaniem zajmuje to pół dnia, a podczas tego czasu można byłoby robić inne rzeczy.

W każdym razie na pewno warto wyjechać w sezonie zimowym, dlatego że jest to taki półmetek do wakacji, czyli czas, kiedy pracownikom naprawdę potrzebny jest odpoczynek. Jednakże nie warto takiego wyjazdu organizować przed świętami, bo wtedy taka impreza integracyjna może nie mieć wcale zbyt wielu chętnych, gdyż ludzie są zajęci przygotowaniami do świąt. Lepiej jest zorganizować taki wyjazd po nowym roku albo kiedy zima jest wczesna, na początku grudnia, np. w okolicach Mikołajek. Wtedy będziemy mieli pewność, że większość użytkowników wyrazi chęć uczestniczenia w takim wyjeździe i będzie do niego dobrze przygotowana. Tak fizycznie, jak i mentalnie. To jest natomiast gwarancja sukcesu.

 

 

 

 

 

organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty do Austrii wyjazdy na narty do Czech wyjazdy na narty do Francji wyjazdy na narty do Włoch wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane Zimowe wyjazdy integracyjne zimowe wyjazy integracyjne dla frim zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław