Wyjazdy turystyczne dla firm

Wyjazdy turystyczne dla firm

Pracowników, którzy wysyłani są na wyjazdy turystyczne dla firm, można tak naprawdę podzielić na dwie zasadnicze grupy: tych, którzy to uwielbiają i tych, którzy wyjazdów nienawidzą. To wszystko zależy tak naprawdę od charakteru danych ludzi. Jedni są ekstrawertykami i pójdą w ciemno za każdą propozycją, inni są natomiast introwertykami i ciężko jest im się przekonać do takiego wyjazdu.

Wyjazdy turystyczne dla firm
Wyjazdy turystyczne dla firm

Czy Polacy lubią wyjazdy integracyjne?

Jeszcze kilka lat temu integracja i coś takiego jak team building, było w naszym kraju nieznane. Owszem, bardzo duże korporacje stawiały w tym zakresie pierwsze kroki, ale było to takie przecieranie szlaków i nierzadko działaniom tym towarzyszyły spore wpadki. To sprawiło, że część osób zraziła się do wyjazdów integracyjny. Wyjazdy firmowe stały się dla tych pierwszych „królików doświadczalnych” przykrym wspomnieniem. W pamięci zapadły nudne imprezy, podczas których udawało się, że z szefem to jesteśmy przyjaciółmi. Podczas gdy każdy znał swoje miejsce w szeregu i wiedział, że gdy wyjazd się skończy, to pracownik mający głowę na karku, następnego dnia powie „dzień dobry szefie”, a nie „cześć Janek”. Była to więc taka trochę gra obłudy, ale na wyjazd trzeba było jechać, bo odmów nikt nie uznawał. Albo respektujesz zasady panujące w firmie, albo szukaj sobie innej pracy.

Wyjazdy turystyczne dla firm
Wyjazdy turystyczne dla firm

Jak wyjazdy turystyczne dla firm wyglądają dzisiaj?

W dzisiejszych czasach eventy dla firm Wrocław mają już nieco inny charakter. Rzadziej stawia się na integrowanie wszystkich szczebli pracowniczych. Częściej wyjazdy turystyczne dla firm i różnego rodzaju imprezy różnicowane są pod kątem pracowników danej filii bądź danego szczebla. Tak więc rzadko kiedy kierownik oddziału bawi się na imprezie ze stażystą albo główna księgowa siedzi przy stole obok sprzątaczki. To jest zbyt duży dysonans celów, potrzeb, możliwości i punktów widzenia. Dlatego też im większa jest struktura firmy, tym mądrzej dobiera się grupy i tym skrupulatniej firmy eventowe dopasowują do nich konkretne rodzaje rozrywki. Wszystko realizowane jest tak, by każdy był zadowolony.