Wyjazdy integracyjne w praktyce

Wyjazdy integracyjne w praktyce

Pracowników, którzy wysyłani są na wyjazdy turystyczne dla firm, można tak naprawdę podzielić na dwie zasadnicze grupy: tych, którzy to uwielbiają i tych, którzy wyjazdów nienawidzą. To wszystko zależy tak naprawdę od charakteru danych ludzi. Jedni są ekstrawertykami i pójdą w ciemno za każdą propozycją, inni są natomiast introwertykami i ciężko jest im się przekonać do takiego wyjazdu.

Wyjazdy turystyczne dla firm
Wyjazdy turystyczne dla firm

Czy Polacy lubią wyjazdy integracyjne?

Jeszcze kilka lat temu integracja i coś takiego jak team building, było w naszym kraju nieznane. Owszem, bardzo duże korporacje stawiały w tym zakresie pierwsze kroki, ale było to takie przecieranie szlaków i nierzadko działaniom tym towarzyszyły spore wpadki. To sprawiło, że część osób zraziła się do wyjazdów integracyjny. Wyjazdy firmowe stały się dla tych pierwszych „królików doświadczalnych” przykrym wspomnieniem. W pamięci zapadły nudne imprezy, podczas których udawało się, że z szefem to jesteśmy przyjaciółmi. Podczas gdy każdy znał swoje miejsce w szeregu i wiedział, że gdy wyjazd się skończy, to pracownik mający głowę na karku, następnego dnia powie „dzień dobry szefie”, a nie „cześć Janek”. Była to więc taka trochę gra obłudy, ale na wyjazd trzeba było jechać, bo odmów nikt nie uznawał. Albo respektujesz zasady panujące w firmie, albo szukaj sobie innej pracy.

Wyjazdy turystyczne dla firm
Wyjazdy turystyczne dla firm

Jak wyjazdy turystyczne dla firm wyglądają dzisiaj?

W dzisiejszych czasach eventy dla firm Wrocław mają już nieco inny charakter. Rzadziej stawia się na integrowanie wszystkich szczebli pracowniczych. Częściej wyjazdy turystyczne dla firm i różnego rodzaju imprezy różnicowane są pod kątem pracowników danej filii bądź danego szczebla. Tak więc rzadko kiedy kierownik oddziału bawi się na imprezie ze stażystą albo główna księgowa siedzi przy stole obok sprzątaczki. To jest zbyt duży dysonans celów, potrzeb, możliwości i punktów widzenia. Dlatego też im większa jest struktura firmy, tym mądrzej dobiera się grupy i tym skrupulatniej firmy eventowe dopasowują do nich konkretne rodzaje rozrywki. Wszystko realizowane jest tak, by każdy był zadowolony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy firmowe w górach imprezy firmowe w Krakowie imprezy firmowe w plenerze imprezy firmowe warszawa klub imprezy firmowe warszawa kręgle imprezy firmowe warszawa restauracja imprezy firmowe wielkopolska imprezy firmowe wisła imprezy firmowe zabawy imprezy firmowe zachodniopomorskie imprezy firmowe zakopane imprezy firmowe Zawiercie imprezy firmowe zdjęcia imprezy firmowe Zegrze imprezy firmowe zielona góra imprezy firmowe zima imprezy integracyjne Białystok imprezy integracyjne cel imprezy integracyjne cennik imprezy integracyjne częstochowa imprezy integracyjne ekstremalne imprezy integracyjne Elbląg imprezy integracyjne ełk imprezy integracyjne eventy dla firm imprezy integracyjne expedition imprezy integracyjne extreme imprezy integracyjne firm farmaceutycznych imprezy integracyjne firmowe imprezy integracyjne firmy imprezy integracyjne fundusz socjalny imprezy integracyjne z funduszu socjalnego imprezy integracyjne żywiec wyjazd integracyjny english wyjazdy integracyjne cel wyjazdy integracyjne cennik wyjazdy integracyjne co się dzieje wyjazdy integracyjne dla dzieci wyjazdy integracyjne dla firm warszawa wyjazdy integracyjne facebook wyjazdy integracyjne firmowe wyjazdy integracyjne Gdańsk wyjazdy integracyjne gdzie wyjazdy integracyjne góry wyjazdy integracyjne góry świętokrzyskie wyjazdy integracyjne venty zdjęcia z imprezy firmowej