„Winter is coming” czyli gdzie na narty z firmą?

„Winter is coming” czyli gdzie na narty z firmą?

W związku ze zbliżającym dużymi krokami sezonem zimowym postanowiliśmy przybliżyć Wam tematykę nart. Dokładniej wyjazdy narciarskie jako nieustająco atrakcyjną formę wyjazdów integracyjnych dla firm i instytucji.  Każdy z Was z pewnością wielokrotnie stawał przed wyzwaniem organizacji wyjazdu firmowego zastanawiając się jakie miejsce/kierunek wybrać. Czy ma to być Polska czy jednak zagraniczny kurort/resort? Chcąc wyjść naprzeciw tym pytaniom będziemy cyklicznie prezentować testowane przez nas osobiście ośrodki narciarskie w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Miejsca, które naszym zdaniem najlepiej nadają się do organizacji firmowej integracji na najwyższym poziomie. Resorty, które sprawią frajdę nie tylko narciarzom czy snowboardzistom, ale również pozwolą na aktywny wypoczynek i integrację osobom nie przepadającym za zimowymi atrakcjami.

Wyjazdy narciarskie
Wyjazdy narciarskie

Co wybrać?

Pod naszą lupą znajdą się trasy zjazdowe, baza gastronomiczna i noclegowa oraz możliwość organizacji dodatkowych atrakcji, dzięki którym zimowy wyjazd integracyjny stanie się jeszcze ciekawszy i pozwoli w pełni zintegrować całą grupę znajomych z pracy. Jednym słowem wszystko to na co brakuje czasu w pracy. Analizując ofertę wyjazdów narciarskich skupimy się nie tylko na samych trasach zjazdowych, ale również nad ofertą narciarstwa biegowego, nart skiturowych czy innych sprzętów mogących sprawić frajdę na śniegu . Oczywiście nie bylibyśmy sobą nie wplatając w nasze testy propozycji znajdujących się w najbliższym otoczeniu stoków narciarskich.

Wyjazdy narciarskie
Wyjazdy narciarskie

Gdzie pojechać na wyjazdy narciarskie ?

W pierwszej kolejności przetestowane zostaną ośrodki/resorty, które odwiedzamy najczęściej: Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Szklarska Poręba i Świeradów. Następnie przeniesiemy się na testy dalej położonych nartostrad: Białka Tatrzańska,Dwie Doliny, Jaworzyna Krynicka, Szczyrk (Skrzyczne), Wisła. Z Polski przeniesiemy się do naszych południowych sąsiadów – Czechów, którzy stanowią poważną konkurencję wyjazdów narciarskich dla zimowych ośrodków narciarskich znajdujących się na terenie naszego kraju. Zajrzymy do następujących miejsc: Szpindlerowy Młyn, Harrachov, Cerna Hora – Janskie Lazne, Dolní Morava, Kouty nad Desnou. Na „deser” zostawimy Słowację i ośrodki: Jasna,Wielka Racza, Donovaly, Ski Bachledova. Wszystkie opisy już niebawem, a wszystko po to aby ułatwić Wam wybór miejsca do organizacji wyjazdu narciarskiego dla Waszej firmy.

 

 

 

 

Cerna Hora - Janskie Lazne Dolní Morava Donovaly Harrachov Jasna Kouty nad Desnou Ski Bachledova Szpindlerowy Młyn Wielka Racza wyjazdy na narty wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty do Austrii wyjazdy na narty do Czech wyjazdy na narty do Francji wyjazdy na narty do Włoch wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty na Słowację wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie zakopane