Wyjazdy narciarskie „Winter is coming”

„Winter is coming” czyli gdzie na narty z firmą?

Wyjazdy narciarskie to totalna frajda dla uczestników. W związku ze zbliżającym dużymi krokami sezonem zimowym postanowiliśmy przybliżyć Wam tematykę nart. Dokładniej wyjazdy narciarskie jako nieustająco atrakcyjną formę wyjazdów integracyjnych dla firm i instytucji.  Każdy z Was z pewnością wielokrotnie stawał przed wyzwaniem organizacji wyjazdu firmowego zastanawiając się jakie miejsce/kierunek wybrać. Czy ma to być Polska czy jednak zagraniczny kurort/resort? Chcąc wyjść naprzeciw tym pytaniom będziemy cyklicznie prezentować testowane przez nas osobiście ośrodki narciarskie w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Miejsca, które naszym zdaniem najlepiej nadają się do organizacji firmowej integracji na najwyższym poziomie. Resorty, które sprawią frajdę nie tylko narciarzom czy snowboardzistom, ale również pozwolą na aktywny wypoczynek i integrację osobom nie przepadającym za zimowymi atrakcjami.

Wyjazdy narciarskie
Wyjazdy narciarskie

Co wybrać?

Pod naszą lupą znajdą się trasy zjazdowe, baza gastronomiczna i noclegowa oraz możliwość organizacji dodatkowych atrakcji, dzięki którym zimowy wyjazd integracyjny stanie się jeszcze ciekawszy i pozwoli w pełni zintegrować całą grupę znajomych z pracy. Jednym słowem wszystko to na co brakuje czasu w pracy. Analizując ofertę wyjazdów narciarskich skupimy się nie tylko na samych trasach zjazdowych, ale również nad ofertą narciarstwa biegowego, nart skiturowych czy innych sprzętów mogących sprawić frajdę na śniegu . Oczywiście nie bylibyśmy sobą nie wplatając w nasze testy propozycji znajdujących się w najbliższym otoczeniu stoków narciarskich.

Wyjazdy narciarskie
Wyjazdy narciarskie

Gdzie pojechać na wyjazdy narciarskie ?

W pierwszej kolejności przetestowane zostaną ośrodki/resorty, które odwiedzamy najczęściej: Zieleniec, Czarna Góra, Karpacz, Szklarska Poręba i Świeradów. Następnie przeniesiemy się na testy dalej położonych nartostrad: Białka Tatrzańska,Dwie Doliny, Jaworzyna Krynicka, Szczyrk (Skrzyczne), Wisła. Z Polski przeniesiemy się do naszych południowych sąsiadów – Czechów, którzy stanowią poważną konkurencję wyjazdów narciarskich dla zimowych ośrodków narciarskich znajdujących się na terenie naszego kraju. Zajrzymy do następujących miejsc: Szpindlerowy Młyn, Harrachov, Cerna Hora – Janskie Lazne, Dolní Morava, Kouty nad Desnou. Na „deser” zostawimy Słowację i ośrodki: Jasna,Wielka Racza, Donovaly, Ski Bachledova. Wszystkie opisy już niebawem, a wszystko po to aby ułatwić Wam wybór miejsca do organizacji wyjazdu narciarskiego dla Waszej firmy.