Wyjazdy narciarskie do Jakuszyc

Wyjazdy narciarskie do Jakuszyc

To zaledwie dzielnica Szklarskiej Poręby, a nie osobna miejscowość, a mimo to miejsce znane w całej Polsce. Dlaczego? Odpowiedź powinien znać każdy kto przynajmniej minimalnie interesuje się sportem, a dokładniej sportami zimowymi. Wszystko za sprawą Polany Jakuszyckiej, na której znajduje się najbardziej znany w Polsce ośrodek narciarstwa biegowego.

Jak zjeżdżać na polanie?

Wyjazdy narciarskie do Jakuszyc
Wyjazdy narciarskie do Jakuszyc

Co prawda cykl naszych artykułów dotyczących ciekawych miejsc do organizacji zimowego wyjazdu narciarskiego dla firmy skupia się w dużej mierze na ośrodkach narciarskich i trasach narciarskich, ale chcemy pokazać również ciekawe alternatywy dla typowych nart czy snowbordu. Taką są właśnie narty biegowe. Różnic jest sporo, ale my po prostu skupimy się na potraktowaniu nart biegowych jako zamiennik „zwykłego” szusowania.

Pierwsze kroki

Każdy nas wyjazd integracyjny staramy przygotować się od A do Z. Po przyjeździe grupy udajemy się do wielu znajdujących się na Polanie Jakuszyckiej wypożyczalni sprzętu z tzw. biegówkami. Tam fachowy personel pomoże nam w doborze odpowiedniego sprzętu. Potem już tylko krótki instruktarz, sucha rozgrzewka i startujemy na trasę. W Jakuszycach mamy do wyboru kilkadziesiąt doskonale przygotowanych tras.

Intensywny dzień

Co po intensywnym dniu spędzonym na nartach biegowych?Idealnym dopełnieniem wyjazdu integracyjnego jest popołudniowa integracja. Po oddaniu biegówek proponujemy wizytę u naszych sąsiadów „zza miedzy”. Do Czeskiego Harrahova mamy nieco ponad 5 kilometrów. A tam… specjały czeskiej kuchni: zupa czosnkowa, knedliki z gulaszem czy smażony ser. To wszystko oczywiście w połączeniu z kuflem dobrego piwa lub kieliszeczkiem becherówki. Wyobrażanie sobie lepsze zakończenie firmowej integracji?

Czy tylko biegówki?

Oczywiście, że nie! Polana Jakuszycka to nie tylko doskonale przygotowane trasy narciarstwa biegowego. Tu między innymi rozciągają się wspaniałe piesze trasy idealnie nadające się do organizacji zimowej wyprawy. Dla tradycjonalistów proponujemy dobrze opisane i rozległe piesze szlaki turystyczne. Dla tych, którzy podczas zimowego wyjazdu integracyjnego szukają czegoś nowego proponujemy rakiety. Rzecz jasna nie odrzutowe, a śnieżne. My oczywiście pomożemy w ich wypożyczeniu. Inną ciekawą, równie odlotową jak rakiety śnieżne atrakcją są psie zaprzęgi. Właśnie na Polanie Jakuszyckiej panują idealne warunki do uprawiania tej dyscypliny sportów zimowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

firmowe wyjazdy narciarskie Zieleniec integracyjne wyjazdy narciarskie Zieleniec organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław organizacja wyjazdów narciarskich Zieleniec wyjazdy firmowe na narty biegowe wyjazdy firmowe na narty biegowe do Jakuszyc wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty biegowe wyjazdy na narty biegowe dla firm wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie dla firm Zieleniec wyjazdy narciarskie do Jakuszyc wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane wyjazdy narciarskie Zieleniec zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław