Wyjazdy na narty

Gdzie na wyjazdy na narty?

Wyjazdy na narty to doskonały sposób na aktywny odpoczynek i jednocześnie też na podziwianie pięknych widoków. Za chwilę prześledzimy miejsca, w których najlepiej jest się wybrać na narty, snowboard i ogólnie rozumiane białe szaleństwo. Zobacz nasze typy i zorganizuj wyjazd turystyczny, który nie będzie miał sobie równych.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Zakopane

Zakopane jest bezsprzecznie jedną z najlepszych miejscowości wypoczynkowych, jeżeli chodzi o wyjazdy zimowe. W Zakopanem panuje nie tylko doskonały klimat, ale też z miejscowość tej jest bardzo blisko do różnego rodzaju wyciągów i najważniejszych z punktu widzenia turysty miejsc. Nie dziwi więc fakt, że wyjazdy firmowe do Zakopanego cieszą się ogromną popularnością. A smaczku dodaje wszystkiemu fakt, iż miejscowość ta ma bardzo rozbudowaną bazę noclegową, począwszy od zwykłych kwater prywatnych za kilkadziesiąt złotych za dobę, a kończąc na naprawdę ekskluzywnych, pięciogwiazdkowych hotelach z widokiem na najpiękniejsze szczyty.

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska jest drugim po Zakopanem miejscem, gdzie turyści przyjeżdżają najchętniej. W Białce Tatrzańskiej jest fenomenalny wyciąg narciarski, doskonałe restauracje, wiele hoteli i pensjonatów, a dodatkowo piękne widoki. Tak naprawdę widoki niczym nieustępujące tym, które mamy w Zakopanem. Tak więc impreza firmowa w Białce Tatrzańskiej czy wyjazd do tej miejscowości na narty, to niewątpliwie doskonały pomysł.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Bieszczady

Bieszczady są górami w Polsce nieco mniej popularnymi, z uwagi na to, że są niższe. Tak więc w Bieszczady powinni się wybrać ci, którzy nie opanowali jeszcze tak dobrze jazdy na nartach czy na snowboardzie i potrzebują szczytów o nieco niższym nachyleniu i jednocześnie też takich bezpieczniejszych miejsc do nauki. Wyjazdy turystyczne w Bieszczady nie są drogie, bo w sezonie narciarskim ludzie tłumnie ściągają w Tatry, tak więc ceny w Bieszczadach są dużo niższe.

Karkonosze

Karkonosze jako góry najmniej popularne z tych najwyższych, są też tańsze, dlatego wyjazdy turystyczne w Karkonosze to świetna opcja dla tych, którzy mają nieco niższy budżet, ale którzy chcą mimo wszystko zaznać uroków białego szaleństwa. Karkonosze są górami dość dzikimi, mało eksploatowanymi przez człowieka i mniej uczęszczanymi, a jak wiadomo, amatorów takich klimatów jest wielu.