Gdzie na narty i ferie zimowe?

Gdzie na narty i ferie zimowe?

Wyjazd na narty to doskonały sposób na aktywny odpoczynek i jednocześnie też na podziwianie pięknych widoków. Za chwilę prześledzimy miejsca, w których najlepiej jest się wybrać na narty, snowboard i ogólnie rozumiane białe szaleństwo. Zobacz nasze typy i zorganizuj wyjazd turystyczny, który nie będzie miał sobie równych.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Zakopane

Zakopane jest bezsprzecznie jedną z najlepszych miejscowości wypoczynkowych, jeżeli chodzi o wyjazdy zimowe. W Zakopanem panuje nie tylko doskonały klimat, ale też z miejscowość tej jest bardzo blisko do różnego rodzaju wyciągów i najważniejszych z punktu widzenia turysty miejsc. Nie dziwi więc fakt, że wyjazdy firmowe do Zakopanego cieszą się ogromną popularnością. A smaczku dodaje wszystkiemu fakt, iż miejscowość ta ma bardzo rozbudowaną bazę noclegową, począwszy od zwykłych kwater prywatnych za kilkadziesiąt złotych za dobę, a kończąc na naprawdę ekskluzywnych, pięciogwiazdkowych hotelach z widokiem na najpiękniejsze szczyty.

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska jest drugim po Zakopanem miejscem, gdzie turyści przyjeżdżają najchętniej. W Białce Tatrzańskiej jest fenomenalny wyciąg narciarski, doskonałe restauracje, wiele hoteli i pensjonatów, a dodatkowo piękne widoki. Tak naprawdę widoki niczym nieustępujące tym, które mamy w Zakopanem. Tak więc impreza firmowa w Białce Tatrzańskiej czy wyjazd do tej miejscowości na narty, to niewątpliwie doskonały pomysł.

Wyjazdy na narty
Wyjazdy na narty

Bieszczady

Bieszczady są górami w Polsce nieco mniej popularnymi, z uwagi na to, że są niższe. Tak więc w Bieszczady powinni się wybrać ci, którzy nie opanowali jeszcze tak dobrze jazdy na nartach czy na snowboardzie i potrzebują szczytów o nieco niższym nachyleniu i jednocześnie też takich bezpieczniejszych miejsc do nauki. Wyjazdy turystyczne w Bieszczady nie są drogie, bo w sezonie narciarskim ludzie tłumnie ściągają w Tatry, tak więc ceny w Bieszczadach są dużo niższe.

Karkonosze

Karkonosze jako góry najmniej popularne z tych najwyższych, są też tańsze, dlatego wyjazdy turystyczne w Karkonosze to świetna opcja dla tych, którzy mają nieco niższy budżet, ale którzy chcą mimo wszystko zaznać uroków białego szaleństwa. Karkonosze są górami dość dzikimi, mało eksploatowanymi przez człowieka i mniej uczęszczanymi, a jak wiadomo, amatorów takich klimatów jest wielu.

 

 

 

 

event firmowy Wrocław eventy dla firm eventy dla firm Dolny Śląsk eventy dla firm Kraków eventy dla firm Poznań eventy dla firm Warszawa eventy dla firm Wrocław firma eventowa impreza firmowa impreza integracyjna imprezy dla firm imprezy dla firm Mazowsze imprezy dla firm Warszawa imprezy dla firm Wrocław imprezy firmowe imprezy firmowe Warszawa imprezy imprezy dla firm imprezy integracyjne imprezy integracyjne dla firm Wrocław imprezy integracyjne w Rzeszowie event firmowy imprezy integracyjne Warszawa imprezy integracyjne Wrocław imprezy w Warszawie imprezy Wrocław organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wycieczki Wrocław wyjazd integracyjny wyjazdy dla firm wyjazdy dla firm Warszawa wyjazdy dla firm Wrocław wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy integracyjne Warszawa wyjazdy na narty wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty do Austrii wyjazdy na narty do Czech wyjazdy na narty do Francji wyjazdy na narty do Włoch wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne dla firm zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław zwiedzanie Warszawy