Wyjazdy firmowe na narty w Polsce

Wyjazdy firmowe na narty w Polsce

Wyjazdy firmowe na narty cieszą się dużą popularnością. Silne emocje, piękne widoki, możliwość nauczenia się czegoś nowego lub szlifowania umiejętności, maksymalna integracja – imprezy firmowe w górach to jest to. Zobacz, dlaczego warto się na taki wyjazd zdecydować i gdzie najlepiej się wybrać.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty

Dlaczego warto wyjechać na narty?

Jest kilka faktów, które przemawiają za tym, że góry są idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej. Przede wszystkim w górach panuje doskonały klimat i jest to klimat zarówno sprzyjający zabawie, jak i refleksji. Po drugie impreza integracyjna w górach pozwala na aktywność fizyczną, która jest w tym przypadku bardzo pożądana. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o pracowników biurowych, którzy na co dzień spędzają czas przy biurkach. To oni po prostu potrzebują aktywnej rozrywki.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty

Gdzie na imprezę firmową na nartach?

Możliwości jest kilka, bo nasz kraj obfituje w miejsca, gdzie można urządzać różnego rodzaju spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne na narty dla firm. Poniżej przedstawiamy miejsca, które cieszą się największą popularnością.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty
  • Tatry – jeden z najlepszych ośrodków narciarskich znajduje się w Białce Tatrzańskiej. Co prawda wyciągi nie są wysokie, jednakże klimat wspaniały, a możliwości ogromne. Wyjazd integracyjny na narty do Białki Tatrzańskiej lub Zakopanego (jest stosunkowo niedaleko), będzie z pewnością ogromną przygodą. Warto zarezerwować sobie minimum 2-3 dni.
  • Góra Kamieńska – firmy z centralnej Polski, mogą wyjechać na narty możliwie blisko, mianowicie w okolice Bełchatowa, na sztuczną Górę Kamieńską. Wyposażona jest ona w kolejkę linową, tor saneczkowy, trasy narciarskie i gastronomia. Góra powstała jako zwałowisko nadkładu górniczego z pobliskiej kopalni węgla brunatnego.
  • Bieszczady – jedną z najlepszych możliwości jest wyjazd do Ustrzyk w Bieszczady. Góry te mogą się pochwalić zarówno wysokimi, jak i niskimi szczytami, a dla początkujących najlepsze będą Bieszczady niskie – bezpieczniejsze, ale tak samo ciekawe, jak wysokie. Bieszczady są nieco mniej oblegane niż na przykład Tatry, a przez to też bardziej pożądane przez zorganizowane grupy.