Zieleniec – Polskie Alpy

Wyjazd narciarski do Zieleńca

Ciężko w to uwierzyć? A jednak! W dolnośląskim Zieleńcu panuje specyficzny mikroklimat -porównywalny do tego, który panuje w Alpach! Występują tu obfite opady śniegu, a pokrywa śnieżna zalega przez blisko 150 dni w roku. To właśnie główny powód dla którego warto wybrać to miejsce na wyjazd narciarski dla swojej firmy.

Wyjazd narciarski do Zieleńca
Wyjazd narciarski do Zieleńca

Jaki wyciąg wybrać?

Głównym wyznacznikiem podczas wyboru miejsca na wyjazd narciarski są stoki i wyciągi. W Zieleńcu każdy znajdzie coś dla siebie.  W tym „alepejskim” ski resorcie do dyspozycji narciarzy oddanych jest aż 29 kolei i wyciągów, których łączna długość to blisko 32 kilometry. Dodatkowym atutem są liczne szkoły oraz wypożyczalnie sprzętu. Dzięki temu osoby stawiające pierwsze kroki lub nie posiadające własnego sprzętu mają możliwość dobrania odpowiednich nart czy desek i ćwiczenia pod okiem doświadczonych instruktorów. My oczywiście obsługując wyjazdy narciarskie pomożemy w zorganizowaniu wszystkiego. Ale to jeszcze nie wszystko. Z myślą o firmach, które w dniu wyjazdu muszą wypełnić jeszcze służbowe obowiązki Zieleniec proponuje jazdę nocną dzięki czemu przyjeżdżając nawet po południu będziecie mieli szansę na szusowanie jeszcze tego samego dnia. Aż 20 wyciągów jest oświetlonych, a większość ich czynna jest aż do 22:00! To wszystko czyni z Zieleńca największy ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej.

Wyjazd narciarski do Zieleńca
Wyjazd narciarski do Zieleńca

Co jeszcze oprócz nart i deski

Zielenic to miejsce idealne nie tylko dla tradycyjnych narciarzy. Organizując wyjazd narciarski właśnie tu możesz liczyć również na doskonale przygotowane trasy narciarstwa biegowego. Łączna długość tras to ponad 200 km, a dodatkową zaletą jest położenie części tras po stronie czeskiej. Dla osób, które jednak mimo wszystko, nie mają zamiaru zakładać butów narciarskich czy snowboardowych  polecamy piesze wycieczki po najbliższej okolicy. Jedną z nich jest 3,5 km trasa po szczytach Zieleńska. Podczas pieszej wędrówki po za delektowaniem się krystalicznie świeżym powietrzem możemy podziwiać przepiękne krajobrazy i widoczne jak na dłoni trasy zjazdowe i  trasy narciarstwa biegowego. Gdyby ktoś zmarzł podczas spacerowania polecamy zagrzanie w disc golf park. Gra wzorująca się na klasycznym golfie z małą różnicą – tu zamiast piłeczki używamy dysku który musi zostać umieszczony specjalnym  koszu.

Co po nartach?

Nie samym sportem człowiek żyje. Po intensywnym dniu na świeżym powietrzu Zieleniec proponuje doskonale rozwiniętą bazę gastronomiczną i noclegową. Każdy smakosz najdzie tu coś dla siebie – od drobnych przekąsek po ekskluzywne dania. To samo jeżeli chodzi o noclegi. Mniej wymagający mogą spać w przytulnych, skromnych pensjonatach, a Ci bardziej wymagający, szukający luksusu w obszernych apartamentach z dostępem do strefy SPA.

Podsumowując. Wyjazd narciarki do Zieleńca to czysta przyjemność!

firmowe wyjazdy narciarskie Zieleniec integracyjne wyjazdy narciarskie Zieleniec organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław organizacja wyjazdów narciarskich Zieleniec wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie dla firm Zieleniec wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane wyjazdy narciarskie Zieleniec zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław