Czarna Góra – ciągle biała?!

Czarna Góra – ciągle biała?!

Jej nazwa ma niewiele wspólnego z rzeczywistością  – śnieg zalega tu przez sporą część roku. Wszystko za sprawą pasjonatów, którzy na początku XXI w. postanowili stworzyć znany dziś w całej Polsce Resort Czarna Góra.I nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Z roku na rok przybywa nowych atrakcji, a świeć nartostrad jest ciągle rozbudowywana.

Jedna góra – dwie nazwy?

Czy to możliwe? Oczywiście. Wszystko za sprawą położenia. Nasza znana i lubiana Czarna Góra leży bowiem na pograniczu Polsko – Czeskim. Jej nazwa u naszych sąsiadów to Cerna Hora. Zarówno po Polskiej i Czeskiej stronie panują idealne warunki do organizacji wyjazdu narciarskiego dla firmy czy osób indywidualnych. Resort Czarna Góra to idealne miejsce dla każdego. My dziś skupimy się na Polskiej Stronie, a tą Czeską zajmiemy w jednym z kolejnych artykułów poświęconym miejscom idealnie nadającym się do organizacji wyjazdu narciarskiego dla firm z Wrocławia, ale i z innych miast/miejscowości.

Wyjazd narciarski dla firmy
Wyjazd narciarski dla firmy

Narty dla każdego

Resort Czarna Góra przygotowany jest z myślą o wszystkich grupach wiekowych. W tym nowoczesnym ośrodku narciarskim przygotowanych jest ponad 10 kilometrów tras o zróżnicowanej trudności. Dla narciarzy czeka 6 wyciągów orczykowych oraz 3 popularnie zwane kanapy. Co ciekawe wśród nich ta najszybsza w Polsce 6 osobowa kanapa o wdzięcznej nazwie „LuxTorpeda”. Pomyślano również o najmłodszych i tych nieco starszych, którzy stawiają pierwsze kroki – z myślą o nich oddanych do użytku są 4 wyciągi taśmowe.

„Nie samymi nartami człowiek żyje”

Organizując wyjazd narciarski dla firmy watro pomyśleć nie tylko o osobach jeżdżących, ale również o tych którzy lubią wyjazdy firmowe, ale nie koniecznie są miłośnikami nart. Dla nich polecamy przede wszystkim piesze wycieczki po okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami. Najlepszy jest rzecz jasna na szczycie Resort Czarna Góra (1205 m n.p.m.), a dokładniej 14 metrowej wieży widokowej. Do jej podnóża dostać się można piesze lub korzystając z wspominanej wcześniej „LuxTorpedy”.  Dla tych, którzy jednak szukają mocniejszych wrażeń polecamy „ekstremalną” zabawę na kolejce grawitacyjnej „czarna żmija”. Pokonanie 950 metrowej trasy z pewnością dostarczy atrakcji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Wieczorową porą idealną propozycją wyjazdu firmowego jest wybór jednanej z dodatkowych atrakcji, które stanowić będą doskonałe dopełnianie wyjazdu narciarskiego. Może to być kulig z pochodniami, jazda terenowa quadami lub skuterami śnieżnymi oraz auta terenowe 4×4. Nie pozostaje nic innego, jak skontaktować się z nami i ustalić termin wyjazdu, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z .

 

 

 

 

 

wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty do Czech wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane