Wyjazd narciarski dla firmy – Czarna Góra

Wyjazd narciarski dla firmy

Jeśli na wyjazd narciarski dla firmy to tylko do Czarnej Góry. Jej nazwa ma niewiele wspólnego z rzeczywistością  – śnieg zalega tu przez sporą część roku. Wszystko za sprawą pasjonatów, którzy na początku XXI w. postanowili stworzyć znany dziś w całej Polsce Resort Czarna Góra.I nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Z roku na rok przybywa nowych atrakcji, a świeć nartostrad jest ciągle rozbudowywana.

Jedna góra – dwie nazwy?

Czy to możliwe? Oczywiście. Wszystko za sprawą położenia. Nasza znana i lubiana Czarna Góra leży bowiem na pograniczu Polsko – Czeskim. Jej nazwa u naszych sąsiadów to Cerna Hora. Zarówno po Polskiej i Czeskiej stronie panują idealne warunki do organizacji wyjazdu narciarskiego dla firmy czy osób indywidualnych. Resort Czarna Góra to idealne miejsce dla każdego. My dziś skupimy się na Polskiej Stronie, a tą Czeską zajmiemy w jednym z kolejnych artykułów poświęconym miejscom idealnie nadającym się do organizacji wyjazdu narciarskiego dla firm z Wrocławia, ale i z innych miast/miejscowości.

Wyjazd narciarski dla firmy
Wyjazd narciarski dla firmy

Narty dla każdego

Resort Czarna Góra przygotowany jest z myślą o wszystkich grupach wiekowych. W tym nowoczesnym ośrodku narciarskim przygotowanych jest ponad 10 kilometrów tras o zróżnicowanej trudności. Dla narciarzy czeka 6 wyciągów orczykowych oraz 3 popularnie zwane kanapy. Co ciekawe wśród nich ta najszybsza w Polsce 6 osobowa kanapa o wdzięcznej nazwie „LuxTorpeda”. Pomyślano również o najmłodszych i tych nieco starszych, którzy stawiają pierwsze kroki – z myślą o nich oddanych do użytku są 4 wyciągi taśmowe.

„Nie samymi nartami człowiek żyje”

Organizując wyjazd narciarski dla firmy watro pomyśleć nie tylko o osobach jeżdżących, ale również o tych którzy lubią wyjazdy firmowe, ale nie koniecznie są miłośnikami nart. Dla nich polecamy przede wszystkim piesze wycieczki po okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami. Najlepszy jest rzecz jasna na szczycie Resort Czarna Góra (1205 m n.p.m.), a dokładniej 14 metrowej wieży widokowej. Do jej podnóża dostać się można piesze lub korzystając z wspominanej wcześniej „LuxTorpedy”.  Dla tych, którzy jednak szukają mocniejszych wrażeń polecamy „ekstremalną” zabawę na kolejce grawitacyjnej „czarna żmija”. Pokonanie 950 metrowej trasy z pewnością dostarczy atrakcji nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Wieczorową porą idealną propozycją wyjazdu firmowego jest wybór jednanej z dodatkowych atrakcji, które stanowić będą doskonałe dopełnianie wyjazdu narciarskiego. Może to być kulig z pochodniami, jazda terenowa quadami lub skuterami śnieżnymi oraz auta terenowe 4×4. Nie pozostaje nic innego, jak skontaktować się z nami i ustalić termin wyjazdu, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z .