Wyjazd integracyjny zimą

Pomysły na zimowe imprezy

Zima wcale nie musi być nudna, a już tym bardziej jałowa pod względem imprez integracyjnych. Imprezy okolicznościowe zimą są naprawdę bardzo częste i warto zaplanować swoje eventy zimowe właśnie w takim czasie.

Wyjazd integracyjny zimą
Wyjazd integracyjny zimą

Dlaczego organizować wyjazd firmowy zimą?

Latem pracownicy biorą sobie jakieś wolne, zazwyczaj planują krótsze lub dłuższe wyjazdy, w zależności od możliwości finansowych i czasowych. Zima to natomiast czas nudy i posuchy. Dni są krótkie, szybko robi się ciemno, nie ma jak wypocząć i ogólnie mniej jest też okazji na rozrywkę. Dzieci zimą mają ferie, w dorosłym życiu i w pracy nie ma czegoś takiego jak ferie. Dlatego też impreza integracyjna w zimowych miesiącach to super sposób na urozmaicenie czasu.

Gdzie i jak zorganizować zimowy event?

Bawić się można zarówno w mieście, jak i za miastem. Ci, którzy nie będą nigdzie wyjeżdżać, mają do wyboru:

  • Zabawę na lodowiskach – naukę jazdy na łyżwach, wyścigi łyżwiarskie, zawody w lepieniu bałwana. Zimą lodowiska są w każdym większym mieście, a wstęp na nie jest wolny i firma może zorganizować zabawę nawet we własnym zakresie.
  • Kulig za miastem i ognisko w zimowej scenerii – zorganizowaniem kuligu zajmie się profesjonalna agencja eventowa, która tak przygotowuje imprezę, żeby uczestnicy zmarzli i zmęczyli się, a później mogli odpocząć w sielskiej scenerii.

Wyjazd integracyjny zimą

Jeżeli firma ma większy budżet i tym samym jest w stanie kupić swoim pracownikom imprezę wyjazdową, to dobrymi kierunkami będą:

  • Domek w górach – można wynająć całoroczny domek dla kilku osób albo kilka takich domków i w nich właśnie urządzić imprezę. Domki te stylizowane są na wiejski i jednocześnie też górski styl, wyposażone w kominki i świetnie zaaranżowane. To natomiast sprawia, że są doskonałym sposobem na to, by wypocząć, przemierzając zaśnieżone ścieżki i zwiedzając okolicę.
Wyjazd integracyjny zimą
Wyjazd integracyjny zimą

Narty, snowboard i tory saneczkarskie – aktywny wypoczynek zawsze jest mile widziany, szczególnie w przypadku pracowników, którzy mają siedzącą pracę. Można wybrać się w Tatry, w Bieszczady, w Karkonosze, albo w Góry Stołowe. Takie wyjazdy firmowe zawsze cieszą się zainteresowaniem.

 

 

 

 

organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty do Austrii wyjazdy na narty do Czech wyjazdy na narty do Francji wyjazdy na narty do Włoch wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty na Słowację wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław