Wyjazd integracyjny zimą

Wyjazd integracyjny zimą

Wyjazd integracyjny zimą? Czemu nie? Zima wcale nie musi być nudna, a już tym bardziej jałowa pod względem imprez integracyjnych. Imprezy okolicznościowe zimą są naprawdę bardzo częste i warto zaplanować swoje eventy zimowe właśnie w takim czasie.

Wyjazd integracyjny zimą
Wyjazd integracyjny zimą

Dlaczego organizować wyjazd firmowy zimą?

Latem pracownicy biorą sobie jakieś wolne, zazwyczaj planują krótsze lub dłuższe wyjazdy, w zależności od możliwości finansowych i czasowych. Zima to natomiast czas nudy i posuchy. Dni są krótkie, szybko robi się ciemno, nie ma jak wypocząć i ogólnie mniej jest też okazji na rozrywkę. Dzieci zimą mają ferie, w dorosłym życiu i w pracy nie ma czegoś takiego jak ferie. Dlatego też impreza integracyjna w zimowych miesiącach to super sposób na urozmaicenie czasu.

Gdzie i jak zorganizować zimowy event?

Bawić się można zarówno w mieście, jak i za miastem. Ci, którzy nie będą nigdzie wyjeżdżać, mają do wyboru:

  • Zabawę na lodowiskach – naukę jazdy na łyżwach, wyścigi łyżwiarskie, zawody w lepieniu bałwana. Zimą lodowiska są w każdym większym mieście, a wstęp na nie jest wolny i firma może zorganizować zabawę nawet we własnym zakresie.
  • Kulig za miastem i ognisko w zimowej scenerii – zorganizowaniem kuligu zajmie się profesjonalna agencja eventowa, która tak przygotowuje imprezę, żeby uczestnicy zmarzli i zmęczyli się, a później mogli odpocząć w sielskiej scenerii.

Wyjazd integracyjny zimą

Jeżeli firma ma większy budżet i tym samym jest w stanie kupić swoim pracownikom imprezę wyjazdową, to dobrymi kierunkami będą:

  • Domek w górach – można wynająć całoroczny domek dla kilku osób albo kilka takich domków i w nich właśnie urządzić imprezę. Domki te stylizowane są na wiejski i jednocześnie też górski styl, wyposażone w kominki i świetnie zaaranżowane. To natomiast sprawia, że są doskonałym sposobem na to, by wypocząć, przemierzając zaśnieżone ścieżki i zwiedzając okolicę.
Wyjazd integracyjny zimą
Wyjazd integracyjny zimą

Narty, snowboard i tory saneczkarskie – aktywny wypoczynek zawsze jest mile widziany, szczególnie w przypadku pracowników, którzy mają siedzącą pracę. Można wybrać się w Tatry, w Bieszczady, w Karkonosze, albo w Góry Stołowe. Takie wyjazdy firmowe zawsze cieszą się zainteresowaniem.