Wyjazd integracyjny Wrocław – ciekawe pomysły

Wyjazd integracyjny Wrocław – ciekawe pomysły

Wyjazd integracyjny Wrocław nie musi być nudny. Można go zaplanować i przygotować tak, żeby wywoływały prawdziwy efekt WOW. Przedstawiamy najlepsze pomysły na wyjazdy integracyjne Wrocław.

Weekend w górach

Góry to bardzo wdzięczny kierunek i okazuje się, że wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia można byłoby połączyć z krótkim wypadem z góry, tworząc taką opcję 2 w 1. Latem można wspinać się na szczyty lub spacerować po górskich ścieżkach, natomiast zimą jeździć na nartach i na snowboardzie.

Paintball i ognisko

Ta opcja jest jedną z najczęściej wybieranych. Okazuje się bowiem, że współzawodnictwo podczas paintballa wzmaga w pracownikach ducha walki, natomiast późniejsza integracja przy ognisku pozwala im się do siebie zbliżyć, a tym samym uzyskać efekt późniejszej lepszej współpracy.

wyjazd integracyjny Wrocław
wyjazd integracyjny Wrocław

Wyjazd na survival

Survival jest doskonałym sposobem na to, by zmęczyć pracowników i tym samym, by zaangażować ich do współpracy. Podczas wyprawy survivalowej ludzie muszą sobie pomagać, muszą być dla siebie wsparciem, tak samo, jak w pracy, a taki wyjazd będzie dla nich najlepszą zaprawą przed trudnościami, jakie będą przed nimi stały.

Zwiedzanie miasta w Polsce lub za granicą

Wyjazdy turystyczne dla firm można realizować tak w obrębie kraju, jak i za granicą. Najlepiej jest wybrać polskie miasto, które jest sporo oddalone od siedziby firmy albo takie,  którego chęć odwiedzenia zadeklaruje największa ilość pracowników. Można też wybrać jakieś europejskie miasto, ale wtedy wycieczka musi być dłuższa.

Rajd samochodowy

Jeżeli ekipa pracowników składa się z mężczyzn, impreza może być utrzymana w klimatach motoryzacyjnych. Doskonale sprawdzi się rajd oraz wspólne majsterkowanie. Zamiast samochodów można w takim przypadku wykorzystać także quady.

Wyjazd integracyjny Wrocław
Wyjazd integracyjny Wrocław

Bal tematyczny

Jeżeli grupa pracowników jest większa, świetnym pomysłem będzie zaaranżowanie tematycznego balu. Bal taki może być przygotowany dla pracowników z ich osobami towarzyszącymi i utrzymany w klimacie starożytności, średniowiecza, rozdania Oskarów, zimy, Brazylii lub dowolnie wybranego tematu. Im bardziej oryginalnie, tym lepsza będzie zabawa.