Wyjazd integracyjny Praga

Wyjazd integracyjny Praga

Wyjazd integracyjny Praga? Pewnie, że tak. Ale od początku. W naszej firmie jest 15 pracowników. Trochę jesteśmy już jak rodzina, każdy o sobie wszystko wie. Spędzamy ze sobą dużo czasu w pracy. Nasz szef postanowił zafundować nam imprezę integracyjną, byśmy mogli jeszcze bardziej zacisnąć nasze więzi. Celem naszego wyjazdu była Praga – nazywana „Złotą”, jedna z najchętniej odwiedzanych europejskich stolic. Miasto, które nigdy nie śpi – z mnóstwem zabytków, muzeów, luksusowych hoteli i oryginalnych restauracji, o czym mogliśmy przekonać się na własnej skórze.

Zwiedzanie Pragi

Praga przywitała nas pięknym słońcem. Magia tego miasta całkowicie nami owładnęła. Zwiedzaliśmy Pragę i wyciągaliśmy od naszego przewodnika coraz to ciekawsze historie na temat tego pięknego miejsca. Byliśmy zauroczeni. Na moście Karola wtopiliśmy się w tłum turystów z całego świata i zachwycaliśmy się specyficzną energią tego miejsca. Wieczorem w Browarze Staropramen uczestniczyliśmy w biesiadzie piwnej, która trwała do samego rana. Następnego dnia czekały na nas kolejne atrakcje. Jeździliśmy po Pradze zabytkowymi samochodami, byliśmy na degustacji win Morawskich, zjedliśmy pyszny czeski obiad w cudownej restauracji w samym centrum miasta. Wieczór i noc spędziliśmy w największej w całym mieście – 5-poziomowej dyskotece „Karlove Lazne”.

Wyjazd integracyjny Praga
Wyjazd integracyjny Praga

Rejs po Wełtawie

Trzeciego dnia czekał na nas rejs po Wełtawie z cateringiem i muzyką na żywo, to był przyjemny czas relaksu, zwiedzaniu i dwóch jakże intensywnych nocach. Nasz wyjazd integracyjny to świetnie spędzony czas w gronie wyjątkowych ludzi. Ciężko było wrócić do rzeczywistości. Na szczęście pozostały nam piękne wspomnienia i magiczne chwile uwiecznione na zdjęciach.

Wyjazd integracyjny Praga
Wyjazd integracyjny Praga

Firmowy wyjazd integracyjny to wspaniały pomysł na zaciśnięcie więzi między pracownikami. Nasz szef nie mógł lepiej zainwestować pieniędzy. Dzięki trzem dniom w uroczej Pradze zyskaliśmy energię, którą przełożyliśmy na pracę. Nasza załoga jest zintegrowana i łączą ją wyjątkowe wspomnienia. W pracy wspieramy się i wzajemnie motywujemy. I oczywiście czekamy na kolejny wyjazd integracyjny. Marzy nam się lot balonem albo jakieś ekstremalne sporty. Czy szef spełni nasze marzenia? Jeśli teraz skupimy się na pracy, to na pewno zasłużymy na nagrodę.