Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia – co można robić?

Wrocław i okolice to wymarzone miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej. Dowiedz się, co można robić pod Wrocławiem – zdziwisz się, jak wiele jest możliwości i jak ciekawie można spędzić czas. Tym razem impreza firmowa we Wrocławiu będzie niezapomniana.

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia
Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia

Firma, która planuje imprezę integracyjną, może pójść dwie drogami – zaaranżować aktywny wypoczynek albo zdecydować się na spokojniejszą formę, całkowity relaks.

Aktywny wypoczynek pod Wrocławiem

  • Zwiedzanie Riese – kompleks Riese w Górach Sowich to doskonały pomysł na wyjazd integracyjny dla firmy. Oczywiście konieczne jest zatrudnienie przewodnika, który poprowadzi grupę wyznaczoną trasą i pokaże najciekawsze atrakcje. Na koniec wycieczki można zorganizować biwak.
  • Wyprawą Odrą – rejs statkiem po Odrze (z Oławy do Brzegu) to 15 km, dalej można się wybrać na wycieczkę rowerową. Podczas rejsu statkiem wycieczkowym, można podziwiać piękne widoki oraz odpoczywać.
  • Wycieczka szlakiem zamków i pałaców – dwudniowe wyjazdy integracyjne Wrocław mogą zawierać w planie wycieczkę szlakami zamków i podziwianie dawnej architektury.

Spokojna impreza integracyjna

  • Weekend w SPA – jeżeli firma chce zaaranżować spokojniejszy wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia, to być może warto postawić na weekend w SPA. W takim miejscu pracownicy odpoczną, nabiorą sił i będą mogli skorzystać z różnego rodzaju zabiegów. Rodzaj aktywności dobiorą wedle własnych potrzeb, ale w odniesieniu do pakietów, jakie sfinansuje firma. Tak więc pracodawca będzie miał pełną kontrolę nad tym, z czego korzystają jego pracownicy.
Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia
Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia

Połączenie różnych form z aktywnością

Wprawna agencja eventowa zorganizuje weekendowy wypoczynek z zakwaterowaniem w jednym z hoteli i podzieli plan wyjazdu tak, by znalazło się w nim miejsce zarówno na aktywność fizyczną, jak i na błogi relaks. Impreza firmowa Wrocław z pierwszym dniem wycieczki a drugim spędzonym na masażach, biczach wodnych i koncercie, to idealny sposób na zapewnienie różnorodności. W planie takiej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy sportów, jak i leniuchowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eventy firmowe atrakcje eventy firmowe Katowice eventy firmowe Kraków eventy firmowe łódź eventy firmowe pomysły eventy firmowe Poznań eventy firmowe szczecin eventy firmowe Wrocław imprezy dla firm śląsk imprezy dla firm Śrem imprezy dla firm Toruń imprezy dla firm w Krakowie imprezy dla firm wisła imprezy dla firm Wrocław imprezy dla firm zachodniopomorskie imprezy dla firm żywiec imprezy integracyjne dla firm Śląsk imprezy integracyjne dla firm śląskie imprezy integracyjne dla firm świętokrzyskie imprezy integracyjne dla firm Toruń imprezy integracyjne dla firm trójmiasto imprezy integracyjne dla firm zachodniopomorskie imprezy integracyjne dla firm Zakopane imprezy świąteczne dla firm imprezy świąteczne dla firm warszawa imprezy tematyczne dla firm imprezy w plenerze dla firm