Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia na pewno się uda. Wrocław i okolice to wymarzone miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej. Dowiedz się, co można robić pod Wrocławiem – zdziwisz się, jak wiele jest możliwości i jak ciekawie można spędzić czas. Tym razem impreza firmowa we Wrocławiu będzie niezapomniana.

Firma, która planuje imprezę integracyjną, może pójść dwie drogami – zaaranżować aktywny wypoczynek albo zdecydować się na spokojniejszą formę, całkowity relaks.

Aktywny wypoczynek pod Wrocławiem

  • Zwiedzanie Riese – kompleks Riese w Górach Sowich to doskonały pomysł na wyjazd integracyjny dla firmy. Oczywiście konieczne jest zatrudnienie przewodnika, który poprowadzi grupę wyznaczoną trasą i pokaże najciekawsze atrakcje. Na koniec wycieczki można zorganizować biwak.
  • Wyprawą Odrą – rejs statkiem po Odrze (z Oławy do Brzegu) to 15 km, dalej można się wybrać na wycieczkę rowerową. Podczas rejsu statkiem wycieczkowym, można podziwiać piękne widoki oraz odpoczywać.
  • Wycieczka szlakiem zamków i pałaców – dwudniowe wyjazdy integracyjne Wrocław mogą zawierać w planie wycieczkę szlakami zamków i podziwianie dawnej architektury.

Spokojna impreza integracyjna

  • Weekend w SPA – jeżeli firma chce zaaranżować spokojniejszy wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia, to być może warto postawić na weekend w SPA. W takim miejscu pracownicy odpoczną, nabiorą sił i będą mogli skorzystać z różnego rodzaju zabiegów. Rodzaj aktywności dobiorą wedle własnych potrzeb, ale w odniesieniu do pakietów, jakie sfinansuje firma. Tak więc pracodawca będzie miał pełną kontrolę nad tym, z czego korzystają jego pracownicy.
Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia
Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia

Połączenie różnych form z aktywnością

Wprawna agencja eventowa zorganizuje weekendowy wypoczynek z zakwaterowaniem w jednym z hoteli i podzieli plan wyjazdu tak, by znalazło się w nim miejsce zarówno na aktywność fizyczną, jak i na błogi relaks. Impreza firmowa Wrocław z pierwszym dniem wycieczki a drugim spędzonym na masażach, biczach wodnych i koncercie, to idealny sposób na zapewnienie różnorodności. W planie takiej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy sportów, jak i leniuchowania.