Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy 

Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy może być bardzo interesujący. Podwarszawskie okolice obfitują w różnego rodzaju atrakcje. Zobacz kilka miejsc, w których można zorganizować wyjazd integracyjny. Przestawione przez nas propozycje idealnie sprawdzą się w przypadku weekendu, ale mogą być też doskonałym pomysłem na jednodniowy wypad.

Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy
Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy

Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy – co można robić?

  • Impreza nad Zalewem Zegrzyńskim – daje możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych, a kto woli ląd, może się zdecydować na wycieczkę rowerową czy nordic walking. Zalew Zegrzyński to miejsce, gdzie można zorganizować również grilla albo ognisko (oczywiście w wyznaczonym do tego miejscu).

    Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy
    Wyjazd integracyjny w okolice Warszawy
  • Kampinoski Park Narodowy – wyjazdy turystyczne dla firm w okolice Kampinoskiego Parku Narodowego pozwalają na zorganizowanie pieszej bądź rowerowej wycieczki. Dzień można natomiast zakończyć zabawą w klubie.
  • Termy Mszczonów – 45 km od Warszawy zlokalizowany jest przepiękny kompleks basenów termalnych. W lecie można też urządzić imprezę na plaży w tym kompleksie. Poza tym Termy Mszczonów oferują nam możliwość skorzystania z hali sportowej, a także sauny, która może być miłą odmianą w zimowe miesiące.
  • Zabawa w hotelu – w Warszawie jest mnóstwo pięknych hoteli ze SPA, kortami tenisowymi i innymi atrakcjami. Sale konferencyjne hoteli pozwalają na zorganizowanie wspaniałej zabawy na zasadzie team building, czyli budowania zespołu pracowników. Można także zorganizować tam zamkniętą imprezę w dowolnie wybranym klimacie.

Warszawa jest miastem ogromnych możliwości, tak więc agencja eventowa może nam zaoferować naprawdę różne formy spędzenia tego czasu. Wszystko zależy od tego, czy mają to być typowe wyjazdy turystyczne, czy też konferencje połączone z imprezą integracyjną.

Już na samym początku konieczne jest określenie, czego impreza ma dotyczyć. Jeżeli zostanie to określone, to w biurze turystycznym łatwiej będzie zaproponować plan, który idealnie sprawdzi się w danej sytuacji. Za każdym razem impreza powinna być unikalna, żeby zaskoczyć uczestników. Firma eventowa musi się wykazać kreatywnością i zdolnością planowania. Wtedy na pewno firma będzie chętnie korzystała częściej z jej usług.