Wyjazd integracyjny w okolice Poznania – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Poznania

Wyjazd integracyjny w okolice Poznania może być ciekawy. Sam Poznań zachwyca nas swoimi atrakcjami, ale mało kto wie, że super imprezę integracyjną można zorganizować nie tylko w Poznaniu, ale też w okolicach miasta. Zobacz nasze pomysły na super wyjazd integracyjny w okolice Poznania.

impreza integracyjna w poznaniu

Impreza integracyjna w Poznaniu

Relaks nad Wartą – Poznań leży nad Wartą. Ta duża rzeka zapewnia mnóstwo atrakcji turystycznych i pozwala też na ciekawe zorganizowanie czasu. Impreza integracyjna w Poznaniu może zostać zorganizowana nad Wartą może się odbywać w hotelu, w którym są jakieś atrakcje, ale może być też zaplanowany bezpośrednio nad rzeką, tym bardziej w ciepłych miesiącach roku. Można tam pływać kajakami, łódkami oraz bawić się na sztucznej plaży, która znajduje się w najbardziej interesującym miejscu na Warcie. Możliwe jest zorganizowanie tam imprezy plenerowej, w której planie znajdą się gry i zabawy dla całego zespołu.

impreza integracyjna w poznaniu

Kurs fotografii i sesja zdjęciowa – impreza integracyjna w Poznaniu może być zabawna i kreatywna. Możliwe jest zarezerwowanie pokoi w dowolnie wybranym hotelu i zaplanowanie kursu fotografii oraz sesji zdjęciowej. Każdy uczestnik zabawy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy fotograf albo model. Uczestnicy otrzymają stroje i dodatki, będą mogli zrobić sobie makijaże i fryzury, a następnie staną przez lub za obiektywem.

Impreza integracyjna w okolicach Poznania

Zwiedzanie zabytków  – w niektórych firmach impreza integracyjne w  Poznaniu skupia się na nauce i na poznawaniu nowych rzeczy. Nie są związane stricte z zabawą, ale mają raczej charakter edukacyjny. W takich firmach stawia się przede wszystkim na spokojną rozrywkę, na poznawanie nowych miejsc i na mądre wykorzystanie czasu. Nie ma tam mowy o piciu alkoholu czy odwiedzaniu klubów. Stawia się raczej na zabawę z klasą. Na takiej wycieczce można zwiedzić Ostrów Tumski, Zamek Cesarski, Muzeum Archeologiczne czy sławną Maltę.

Spotkanie z historią – pod Poznaniem znajduje się wiele wykopalisk archeologicznych, między innymi zlokalizowany niedaleko Biskupin. Osady rolnicze oraz różnego rodzaju rekonstrukcje historyczne często związane są z jarmarkami, na których prezentuje się różnego rodzaju inscenizacje. Odbywają się tam również gry i zabawy, w których uczestnicy wyjazdu mogą wziąć udział.