Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa – co można robić?

Masz w planach wyjazd integracyjny w okolice Krakowa, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Mnogość możliwości sprawia, że trudno Ci wybrać? Skorzystaj z naszych wskazówek.

Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa
Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa

Charakter imprezy integracyjnej zależy od wielu czynników – od tego, ile osób w niej uczestniczy, jak wysoki jest budżet, ile czasu ma trwać impreza oraz dla jakiej branży jest przygotowywana. Poniższe scenariusze są przykładowe. W agencji eventowej każdy Klient może złożyć zamówienie na stworzenie indywidualnego planu.

Impreza w stylu średniowiecznym

Plan dwudniowego wyjazdu może zakładać odwiedzenie kopalni w Wieliczce, a następnie zorganizowanie imprezy stylizowanej na średniowiecze. Do południa uczestnicy zwiedzają kopalnię i mają możliwość wczucia się w klimat, po południu odbywa się obiad, następnie uczestnicy mają 2 godziny wolnego na przygotowania. Otrzymują stroje i rekwizyty i stawiają się w sali wynajętego hotelu lub pensjonatu na zabawę w stylu średniowiecznym. Na zabawie pojawiają się tradycyjne polskie potrawy, a impreza firmowa uświetniona jest różnego rodzaju konkurencjami, w których zawodnicy rywalizują ze sobą lub współdziałają.

Kręcenie filmu

Na wyjazd integracyjny można stworzyć plan kręcenia filmu z udziałem uczestników. Uczestnicy będą jednocześnie aktorami i osobami odpowiedzialnymi za powstanie filmu. Wynajmujemy profesjonalnego kamerzystę ze sprzętem, uczestnicy dostają scenariusz, który tworzy dla nich wcześniej agencja eventowa i rozpoczyna się praca na planie. Impreza integracyjna w takim klimacie będzie niezapomnianą zabawą. Można ją zorganizować w jednym z hoteli lub pensjonatów pod Krakowem. Najlepiej byłoby, gdyby scenariusz stworzono pod kątem komedii, bo taka zabawa da uczestnikom najwięcej radości. Można też postawić na sci-fi albo komedię romantyczną. Uczestnicy zostaną podzieleni tak, by każdy z nich objął rolę, w której jest (dla odmiany), najmniej kompetentny.

Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa
Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa

Okolice Krakowa obfitują w wiele ciekawych miejsc, w których można spędzić czas. Wszystko zależy tak naprawdę od kreatywności osoby, która zajmuje się planowaniem i przygotowaniem imprezy. Dlatego też wybór odpowiedniej firmy eventowej jest taki ważny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

agencja turystyczna biuro turystyczne event firmowy eventy dla firm eventy dla firm Kraków eventy Kraków firma eventowa impreza impreza firmowa impreza integracyjna imprezy dla firm imprezy firmowe imprezy firmowe Kraków imprezy integracyjne imprezy integracyjne dla firm Wrocław imprezy integracyjne Kraków konferencje spotkania biznesowe szkolenia żeglarskie event firmowy wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wyjazd integracyjny Wyjazd integracyjny w okolice Krakowa wyjazdy dla firm wyjazdy firmowe wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne Kraków wyjazdy motywwacyjne wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne agencja eventowa wyjazdy turystyczne dla firm