Rejsy statkiem – integracja na wodzie

Rejsy statkiem

Dobrze jest brać pod uwagę częste organizowanie wyjazdów integracyjnych oraz wybór atrakcyjnych miejsc i celów dla nich. Czas spędzony z daleka od obowiązków, jakie czekają na nas w pracy i nie tylko, spędzony razem ze współpracownikami, korzystnie wpłynie na budowanie więzi oraz motywację do pracy. Kierunki wjazdu bywają różne. Czasem to szczególne atrakcje turystyczne, czasem duże wyzwania sportowe, czasem bardziej spokojna turystyka. Takim ostatnim wariantem mogą być rejsy statkiem.

Rejsy statkiem
Rejsy statkiem

Pełne morze i nie tylko

Impreza integracyjna na statku? Jak najbardziej. Gdzie? Pływa takich wiele w Polsce i poza nią. Można udać się na jedno z jezior. Jest tam oczywiście urokliwie. Rejs pomoże nam poznać kraj od innej strony, przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego. Mowa zarówno o jeziorach naturalnych, szczególnie na północy kraju, jak i o sztucznych choć niemniej ładnych zalewach. Oczywiście są jeszcze rzeki i rejsy statkami po nich. Przede wszystkim jest jednak nasze morze, Morze Bałtyckie.

Rejsy statkiem
Rejsy statkiem

Morze to jednak „morze” możliwości

Statek i rejs po pełnym morzu, jako impreza integracyjna, dostarcza tych możliwości naprawdę wiele. To czysta rozrywka polegająca na byciu na świeżym powietrzu i zasadniczej części rejsu. Rejs statkiem po pełnym morzu daje tez wiele innych możliwości na spędzenie czasu i wykorzystanie go na imprezę. Jest tam zaplecze gastronomiczne, sale pozwalające na konferencje i inne, bardziej liczne spotkania. Orzeźwiająca cecha bryzy Bałtyku, wspólny pobyt na otwartym morzu i bezkresie spowodują, że uczestnicy znajdą szybko wspólny język, zapomną o ewentualnych dzielących ich granicach. Statek pełnomorski to też takie możliwości urozmaicenia czasu, jak kino, koncert, zabawa taneczna przy granej na żywo muzyce. Z boku zwykle pełne zaplecze gastronomiczne i możliwość znalezienia wspólnego języka podczas degustacji. Statek zawiera w sobie całość zalet organizacyjnych dla bazy stacjonarnej. Jeśli chodzi o dłuższą podróż to wygodniej przesiąść się jednak na prom. Możliwość noclegu otwiera przed uczestnikami szer opcji. Na Morzu Bałtyckim można wtedy popłynąć do Szwecji, Danii czy do krajów bałtyckich.