Najlepsze miejsca na organizację wyjazdu integracyjnego

Organizacja wyjazdów integracyjnych

Organizacja wyjazdów integracyjnych to nie łatwa sprawa. Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie imprezy integracyjnej? Trzeba trochę popracować. W Polsce jest mnóstwo świetnych obiektów, które spełnią Twoje wymagania bez względu na to, jak są wysokie. Zobacz nasze typy, czyli miejsca idealne na imprezy integracyjne dla firm.

Hotele

Hotel może się wydawać taki oklepanym rozwiązaniem, ale nic bardziej mylnego. W rzeczywistości nie chodzi tylko o nocleg, ale też o to, że hotele mają restauracje i duże sale, na którym można przygotować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe. Przykładowy scenariusz jednodniowej imprezy może zakładać przyjazd w godzinach popołudniowych do hotelu, zabawę z tańcami i okazałym menu, nocleg w hotelu i powrót do domu następnego dnia. Dwudniowy wyjazd integracyjny dla firmy może zakładać jeden dzień szkolenia lub atrakcji niezwiązanych z pracą i drugi zabawy.

Organizacja wyjazdów integracyjnych
Organizacja wyjazdów integracyjnych

Ośrodki narciarskie

Jeżeli impreza firmowa jest zaplanowana na więcej niż jeden dzień, to można wyjechać do jakiegoś ośrodka narciarskiego i tam właśnie przygotować zabawę. Event może się składać z aktywności fizycznej połączonej ze zwiedzaniem i z zabawy do białego rana w jednym z pobliskich klubów. Oczywiście scenariusz może być też całkiem inny. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma pracodawca, jego grupa i jakie możliwości ma sama firma eventowa.

Kluby dyskotekowe

Zabawa w dyskotece to jeden z najpopularniejszych, ale zarazem też najlepiej odbieranych pomysłów na eventy firmowe. Taniec i drinki lubi większość osób, więc taka standardowa impreza integracyjna zazwyczaj bardzo dobrze wpisuje się w potrzeby grupy.

Organizacja wyjazdów integracyjnych
Organizacja wyjazdów integracyjnych

Aquaparki

Jeżeli chcemy, by uczestnicy trochę zaszaleli na imprezie, to warto ich zabrać do aquaparku. Ci, którzy potrafią dobrze pływać, będą brali udział w różnego rodzaju zawodach i konkurencjach, natomiast ci, którzy nie umieją, będą się uczyć pod okiem specjalistów.

Wesołe miasteczka

Jeżeli chcesz, żeby zabawa była jeszcze luźniejsza i jeszcze bardziej zwariowana, idealnym rozwiązaniem będzie wesołe miasteczko. Impreza firmowa w Krakowie w wesołym miasteczku to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Na południu Polski nie brak miejsc, w których można się świetnie bawić.