Loty śmigłowcem – impreza integracyjna z innej perspektywy

Loty śmigłowcem

Zorganizowanie imprezy integracyjnej jest dziś proste, ale czasem warto do niej podejść od strony innej, nieoczywistej. Zaplanować jej przebieg i charakter pod kątem charakteru i potrzeb uczestników. Bywają potrzeby imprezy spokojnej, relaksacyjnej. Bywają też imprezy, których uczestnicy będą oczekiwali nie spokoju, a wręcz na odwrót. Prędkości, adrenaliny, hałasu. Może więc loty śmigłowcem?

loty śmigłowcem
loty śmigłowcem

Wielu kocha powietrze i wysokość

Kto nie leciał jeszcze helikopterem, ten nie wie, jak bardzo to co innego, niż lot samolotem, czy tym bardziej motolotnią. Śmigłowiec może poruszać się w poziomie i w pionie. Jest dynamiczny zrywny. Impreza integracyjna na dużej szybkości i pod samym niebem.

Instruktaż i w niebo

Loty poprzedzane są krótkim instruktażem na temat sprzętu i urządzeń pokładowych. Następuje potem lot. Szybki, wręcz hałaśliwy. Warkot silnika i śmigieł momentalnie daje o sobie znać. Helikopter przecina powietrze według obieranej z nagła linii. Krążyć może jak owad. Zwrotnie, szybko. Do adrenaliny dojdzie walor krajoznawczy. Wycieczka integracyjna pod samo niebo. Z perspektywy nieba i ziemia wygląda inaczej.

loty śmigłowcem
loty śmigłowcem

Korzystna odmiana

Uderzenie adrenaliny, jakiego dostarcza lot śmigłowcem może dla wielu być bardzo odżywcze i inspirujące. Ci którzy lubią prędko i mocno, odnajdą się tam. Ci, którzy na co dzień mają spokojniej i wolniej, będą mieli odmianę. Doznania inne niż na co dzień, przełożą się korzystnie na tą codzienność, pozwolą nabrać dystansu. Poszukiwanie tego właśnie dystansu i spojrzenia na swoją służbową codzienność jest przecież jednym z celów imprezy integracyjnej. Dosłowne oderwanie się od ziemi i swoich spraw, spojrzenie na nie z przestworzy, z helikoptera. Wyjazd, a właściwie wylot integracyjny, czasem z kolegą z pracy obok, czasem bez. Tak czy inaczej, warto. Taka możliwość na co dzień się nie zdarza. Więc jeśli kiedykolwiek będziesz miał okazję na lot śmigłowcem  – nie zastanawiaj się tylko korzystaj. Zdecydowanie najlepiej wśród kolegów i koleżanek z pracy, będzie z kim wymienić wrażenia i spostrzeżenia.

event firmowy event Wrocław eventy dla firm Wrocław imprezy dla firm imprezy firmowe Kraków imprezy integracyjne integracyjne loty śmigłowcem loty śmigłowcem loty śmigłowcem Kraków loty śmigłowcem Poznań loty śmigłowcem warszawa loty śmigłowcem Wrocław