Konferencja w górach

Konferencja w górach

Konferencje w górach cieszą się niesłabnącą popularnością. W polskich górach jest mnóstwo sal konferencyjnych, które mogą się pochwalić bardzo wysokim poziomem. Sale te zazwyczaj zlokalizowane są w hotelach, ale często są to również odrębne obiekty, przeznaczone tylko i wyłącznie na spotkania biznesowe. Poniżej znajduje się krótki i subiektywny przegląd miejscowości dysponujących najlepszymi salami na idealną konferencję w górach.

Konferencja w górach
Konferencja w górach

Zakopane

Zakopane jest najczęściej odwiedzaną górką miejscowością i jednocześnie też miejscem, gdzie odbywają się konferencje naprawdę liczących się na rynku firm. W Zakopanem funkcjonuje kilka pięciogwiazdkowych hoteli z doskonałym wystrojem, świetnym klimatem i pysznym jedzeniem.

Szklarska Poręba

Szklarska Poręba zachwyca różnorodnością i cudownymi widokami, a także wyjątkowym alpejskim mikroklimatem. Więc nie dziwi fakt, że i tutaj organizowane są naprawdę ważne spotkania biznesowe. W dużej liczbie przypadków spotkanie takie trwa przez cały weekend, a sprawy zawodowe łączy się z aktywnym wypoczynkiem na stoku oraz z wypoczynkiem w komfortowym SPA.

Konferencje w górach
Konferencje w górach

Krynica-Zdrój

Krynica Zdrój położona jest w Beskidzie Sądeckim i cechuje się obecnością nie tylko doskonałych hoteli, ale też pięknych widoków, świetnej architektury, długiej historii i wód leczniczych, które ściągają do tego miejsca tysiące kuracjuszy i fanów zdrowego stylu życia. Jest to miasto, które wręcz słynie z organizacji różnego rodzaju konferencji czy spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.

Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska dysponuje jednym z najnowocześniejszych w Europie ośrodków narciarskich. Duża baza noclegowa, mnóstwo atrakcji, takich jak np. kolej linowa, baseny termalne, sprawiają, że miejscowość ta jest wymarzonym miejscem na różnego rodzaju konferencje, szczególnie kiedy event będzie zrzeszał pracowników bądź kontrahentów zamieszkujących południe Polski.

Ostatnimi czasy spotkania biznesowe w górach są coraz popularniejsze. Wszystko przez to, że firmy i przedsiębiorstwa stawiają na to, by jak najlepiej zaprezentować się przed potencjalnymi współpracownikami i dlatego też starają się, by konferencje były przygotowane na naprawdę wysokim poziomie. To przekłada się znacząco na realizację wyznaczonych celów biznesowych i tym samym rozwój firm.