Kitesurfing – świetna dawka adrenaliny

Kitesurfing

Kitesurfing – z czym to się je? Czy impreza integracyjna może opierać się na uczestnictwie w ślizganiu się po wodzie i uprawianiu kitesurfingu? Może, co wielu potwierdzi. Do tego jeszcze może się to podobać każdemu.

Wspólny pozytywny szał

Impreza integracyjna bazująca na jednoczesnych przeżyciach odczuwanych podczas i po uprawianiu sportu dawno temu już stały się normą. Pomagają budować wzajemne relacje, zespalać ekipę, motywować do pracy po doznaniach ukazujących różne ciekawe zajęcia. Zajęciami tymi mogą być sporty bliskie rekreacji. Spokojne, czasem wręcz medytacyjne. Mogą być również bardziej, z pozoru, ekstremalne, jak na przykład płynięcie na desce za latawcem.

Kitesurfing
Kitesurfing

Pęd na wodzie i zwrotność

Duża zwrotność nie jest już czymś, za czym wzdychają tylko mężczyźni. Cieszy i kobiety, wszystkim dostarcza niezapomnianych wrażeń. „Śmiganie” za latawcem jest atrakcyjne i przez to, że nie wymaga specjalnych umiejętności, ani posiadania uprawnień. To zwrotne „deseczki”, nad którymi panowanie nie jest jednak trudne, mimo że z pozoru mogłoby się wydawać inaczej. Warto zaplanować wyjazd integracyjny na jakiś akwen i pod okiem instruktorów zabawić się wspólnie w coś takiego.

Kitesurfing
Kitesurfing

Wiele zastosowań

Na deskach do kitesrfingu nie tylko popędzicie z wiatrem, smagani przez rozbryzgi spod płóz. Można zorganizować wiele ciekawych konkurencji. Slalom, pływanie synchroniczne. Dzięki temu ta wodna atrakcja wciąż będzie miała posmak czegoś nowego, co czekać nas będzie na kolejnym wyjeździe integracyjnym. Skutecznie pozwoli walczyć z monotonią i powtarzalnością. Integracji sprzyjać też będą komentarze tej zabawy przy wspólnej kolacji. Deski do kitesurfingu i możliwość pożyczenia ich znaleźć już można przy wielu zbiornikach wodnych. Łączone są z infrastrukturą gastronomiczną i hotelową, dzięki czemu wyniesione wrażenia będzie można utrwalić i przypomnieć sobie przy stole. Bardziej wyciszone emocje na wieczór i wspominki wodnego szału. Niesamowite zdjęcia robione podczas akrobacji uzupełnią obraz całości. Jeśli tylko będziecie mieć okazję uczestniczyć w tego typu imprezie nie zastanawiajcie się. To musi się udać, jeden moment i jesteś na wodzie, to nie jest trudne.