Integracyjne wyjazdy Wrocław

Integracyjne wyjazdy Wrocław

Integracyjne wyjazdy Wrocław to ciekawe propozycje. Praca w dużym mieście stawia przed nami ogromne wymagania. Konieczne jest ciągłe trzymanie rytmu. Nieustanne przebijanie swoich możliwości. Trzeba się ciągle starać, bo nasze miejsce może zająć ktoś inny. To rodzi stres, a na stres w pracy najlepsza jest impreza firmowa. Zobacz, jak tanio zorganizować ją we Wrocławiu.

Integracyjne wyjazdy Wrocław
Integracyjne wyjazdy Wrocław

Grill lub ognisko

Tradycyjne pomysły sprawdzają się zawsze, dlatego że są sprawdzone, a wszyscy są do nich przyzwyczajeni. Jeżeli chcesz zorganizować ciekawą imprezę integracyjną i do tego nie wydawać na to dużego budżetu, to najlepszym rozwiązaniem będzie ognisko albo grill. Taka opcja sprawdzi się jednak tylko w przypadku imprezy lokalnej, czyli niezwiązanej z wyjazdem. Każdy uczestnik dociera na spotkanie we własnym zakresie. Taka impreza integracyjna Wrocław trwa około kilku godzin i może obfitować w dodatkowe atrakcje. Wszystko zależy od tego, gdzie ma miejsce, ilu jest uczestników i jaki jest budżet.

Bal tematyczny z konkurencjami

Kolejnym pomysłem na stacjonarną imprezę jest bal tematyczny. Rezerwuje się salę, wybiera temat imprezy (który może być dowolny) i uczestnicy przychodzą na imprezę ubrani w stroje, które pasują do tematu. Można zaaranżować np. imprezę w klimacie wiejskim. Przygotowywane są wtedy dekoracje sali, a ubrania dla uczestników wypożycza się z wypożyczalni lub załatwiają sobie je oni sami. W menu królują wiejskie potrawy, a muzyka jest dowolna, w zależności od gustu uczestników.

Bale tematyczne
Bale tematyczne

Weekend w domkach pod miastem

Często organizuje się także wyjazdy turystyczne dla firm. Zazwyczaj są to wyjazdy weekendowe. Bardzo dobrym pomysłem jest w tym przypadku weekend w domkach obok jeziora lub innego akwenu wodnego. Kilku lub kilkunastoosobowe domki wyposażone są we wszystko, czego mogą potrzebować uczestnicy – sypialnie, łazienkę, kuchnię, kominek i całe niezbędne wyposażenie takie jak żelazko, czajnik, naczynia czy grill. Taki weekendowy wyjazd może być połączony z dowolną aktywnością fizyczną – pływaniem na łódkach, zwiedzaniem, konkursami czy warsztatami.
Dla bardziej zaawansowanych to może być kitesurfing lub jazda na desce w Wake Parku na Pilczycach.