Integracyjne wyjazdy Wrocław

Integracyjne wyjazdy Wrocław

Praca w dużym mieście stawia przed nami ogromne wymagania. Konieczne jest ciągłe trzymanie rytmu. Nieustanne przebijanie swoich możliwości. Trzeba się ciągle starać, bo nasze miejsce może zająć ktoś inny. To rodzi stres, a na stres w pracy najlepsza jest impreza firmowa. Zobacz, jak tanio zorganizować ją we Wrocławiu.

Integracyjne wyjazdy Wrocław
Integracyjne wyjazdy Wrocław

Grill lub ognisko

Tradycyjne pomysły sprawdzają się zawsze, dlatego że są sprawdzone, a wszyscy są do nich przyzwyczajeni. Jeżeli chcesz zorganizować ciekawą imprezę integracyjną i do tego nie wydawać na to dużego budżetu, to najlepszym rozwiązaniem będzie ognisko albo grill. Taka opcja sprawdzi się jednak tylko w przypadku imprezy lokalnej, czyli niezwiązanej z wyjazdem. Każdy uczestnik dociera na spotkanie we własnym zakresie. Taka impreza integracyjna Wrocław trwa około kilku godzin i może obfitować w dodatkowe atrakcje. Wszystko zależy od tego, gdzie ma miejsce, ilu jest uczestników i jaki jest budżet.

Bal tematyczny z konkurencjami

Kolejnym pomysłem na stacjonarną imprezę jest bal tematyczny. Rezerwuje się salę, wybiera temat imprezy (który może być dowolny) i uczestnicy przychodzą na imprezę ubrani w stroje, które pasują do tematu. Można zaaranżować np. imprezę w klimacie wiejskim. Przygotowywane są wtedy dekoracje sali, a ubrania dla uczestników wypożycza się z wypożyczalni lub załatwiają sobie je oni sami. W menu królują wiejskie potrawy, a muzyka jest dowolna, w zależności od gustu uczestników.

Bale tematyczne
Bale tematyczne

Weekend w domkach pod miastem

Często organizuje się także wyjazdy turystyczne dla firm. Zazwyczaj są to wyjazdy weekendowe. Bardzo dobrym pomysłem jest w tym przypadku weekend w domkach obok jeziora lub innego akwenu wodnego. Kilku lub kilkunastoosobowe domki wyposażone są we wszystko, czego mogą potrzebować uczestnicy – sypialnie, łazienkę, kuchnię, kominek i całe niezbędne wyposażenie takie jak żelazko, czajnik, naczynia czy grill. Taki weekendowy wyjazd może być połączony z dowolną aktywnością fizyczną – pływaniem na łódkach, zwiedzaniem, konkursami czy warsztatami.
Dla bardziej zaawansowanych to może być kitesurfing lub jazda na desce w Wake Parku na Pilczycach.

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy integracyjne radlin imprezy integracyjne radom imprezy integracyjne radomsko imprezy integracyjne Rossmann imprezy integracyjne roztocze imprezy integracyjne Rybnik imprezy integracyjne Rzeszów imprezy integracyjne śląsk imprezy integracyjne Śrem imprezy integracyjne Świdnica imprezy integracyjne Świebodzin imprezy integracyjne świeradów zdrój imprezy integracyjne świętokrzyskie imprezy integracyjne Świnoujście imprezy integracyjne Tarnów imprezy integracyjne tematyczne imprezy integracyjne Toruń imprezy integracyjne trójmiasto wyjazd integracyjny Śląsk wyjazdy integracyjne Podlasie wyjazdy integracyjne propozycje wyjazdy integracyjne PZU wyjazdy integracyjne Rzeszów wyjazdy integracyjne śląsk wyjazdy integracyjne świętokrzyskie wyjazdy integracyjne Toruń wyjazdy integracyjne trójmiasto