Nie daj się ponieść… imprezie integracyjnej!

Nie daj się ponieść… imprezie integracyjnej!

Integracyjna impreza ma służyć zabawie i integracji. Ma być miłym urozmaiceniem pracy w konkretnej firmie i motywacją do tego, żeby lepiej się starać. Jednakże dla niektórych bywa prawdziwym „gwoździem do trumny”. Zobacz, jakich błędów nie wolno nigdy popełniać na takich wyjazdach.

Integracyjna impreza
Integracyjna impreza

Są sytuacje, w których uczestnictwo w imprezie może kosztować pracownika stanowisko. Niejednokrotnie dochodziło bowiem do zmian kadrowych po takich imprezach. Szczególnie wtedy, kiedy coś poszło nie tak.

Przesadzanie z alkoholem

Nawet jeżeli na imprezie firmowej jest alkohol, dozuj go ostrożnie. Chęć popisania się przed kolegami i koleżankami z pracy może Cię słono kosztować. Nigdy nie wiesz, jak zareaguje Twój organizm, co powiesz i co zrobisz, kiedy przesadzisz z trunkami, a widzieć będą to wszyscy. Impreza firmowa ma być sposobem na zabawę, a nie na „formatowanie” pamięci.

Integracyjna impreza
Integracyjna impreza

Intymne kontakty z uczestnikami wyjazdu

Klimat zabawy, alkohol, wyjazd z dala od domu – te czynniki sprzyjają nawiązywaniu bliskich, a czasami wręcz za bliskich relacji. Nigdy nie daj się wciągnąć w romans na wyjeździe firmowym, a już tym bardziej nie nawiązuj intymnych stosunków z którymś ze swoich przełożonych. To może się dla Ciebie tragicznie skończyć.

Brak rozwagi i niebezpieczne zagrania

Wyjazdy integracyjne dla firm często aranżowane są w klimatach survivalu i niebezpiecznych sportów, ale i z adrenaliną nie wolno przesadzać. Nigdy nie bagatelizuj instrukcji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, nie zbaczaj ze szklaków, nie unikaj zakładania kasku, ochraniaczy, kombinezonu czy pasów bezpieczeństwa. Nie chcesz przecież wrócić do domu w gipsie albo (co gorsza), zepsuć zabawy innym.

Zbytnia wylewność

Uważaj na to, co mówisz. Wyjazdy turystyczne dla firm są często szansą na to, żeby poznać prawdziwe zdanie pracowników na temat firmy i przełożonych. Integracja integracją, ale nigdy nie wypowiadaj się źle o działaniu firmy, szefie czy samej imprezie. Ktoś, komu ufasz, może takie informacje wykorzystać przeciwko Tobie np. w walce o awans czy uznanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

firmowe wyjazdy integracyjne imprezy dla firm imprezy dla firm Wrocław imprezy firmowe Beskidy imprezy firmowe białka imprezy firmowe biedronki imprezy firmowe bielsko imprezy firmowe Bieszczady imprezy firmowe Bolesławiec imprezy firmowe Bydgoszcz imprezy firmowe cennik imprezy firmowe Częstochowa imprezy firmowe dąbrowa górnicza imprezy firmowe definicja imprezy firmowe dla dzieci imprezy firmowe dla dzieci warszawa imprezy firmowe dolny Śląsk imprezy firmowe Warszawa imprezy firmowe Wrocław imprezy integracyjne Białystok imprezy integracyjne Bieszczady imprezy integracyjne castorama imprezy integracyjne cel imprezy integracyjne cena imprezy integracyjne cennik imprezy integracyjne centralna polska imprezy integracyjne Citibank imprezy integracyjne co się dzieje imprezy integracyjne częstochowa imprezy integracyjne dla dzieci imprezy integracyjne dla pracowników imprezy integracyjne dolnośląskie Integracyjna impreza