Imprezy integracyjne Zakopane

Imprezy integracyjne Zakopane

Chyba nie ma bardziej wymarzonego miejsca na imprezę integracyjną niż Zakopane. Miejscowość ta, mimo że niewielka, jest tak piękna i tak różnorodna, że chyba nie znajdzie się osoba, która powiedziałaby, że nie jest nią prawdziwie urzeczona. Zobacz, jak zaplanować ciekawy wyjazd firmowy do Zakopanego.

Imprezy integracyjne Zakopane
Imprezy integracyjne Zakopane

Trochę intensywnej aktywności fizycznej

Jechać do Zakopanego i nie zaznać zmęczenia mięśni, to tak jakby zgrzeszyć. W planie wyjazdu koniecznie musi się znaleźć jakaś górska trasa. W zależności od wielu uczestników, ich kondycji fizycznej i chęci, może być to wyprawa na Kasprowy Wierch, na Gubałówkę lub pod Morskie Oko.

Imprezy integracyjne Zakopane
Imprezy integracyjne Zakopane

Trochę zwiedzania miejscowości

Zakopane to przede wszystkim fantastyczna, niespotykana w innych rejonach kraju architektura i z pewnością warto, by impreza integracyjna w Zakopanem miała w planie zwiedzanie ważnych miejsc i perełek architektonicznych. Miejscami, które z pewnością warto odwiedzić, koniecznie z przewodnikiem, są: Muzeum Tatrzańskie, Willa Koliba, Sanktuarium na Krzeptówkach, Willa Oksza i Stacja Narciarska Nosal.

Trochę odpoczynku

Nie samą aktywnością człowiek żyje i nie samym zwiedzaniem, dlatego warto odpocząć nieco na tarasie widokowym na Gubałówce, w letnich miesiącach poopalać się na nim, a w zimowym odwiedzić któryś z barów i zagrzać na ciepłym posiłku. Imprezy integracyjne dla firm w Zakopanem często odbywają się w specjalnych całorocznych domkach, które są wyposażone w duże salony i kominki, przy których można fantastycznie spędzić czas.

Trochę świetnej kuchni

Zakopane to doskonała kuchnia, które nie znajdziemy nigdzie indziej w Polsce. Kotlety po zbójnicku, oscypki, kwaśnica, świetne dania z dziczyzny, moskole, czośnianka i bardziej współczesne – ale wzorowane na ludowych – dania sprawią, że wyjazd firmowy do Zakopanego będzie obfitował nie tylko w piękne widoki, ale też w doskonałe wrażenia smakowe.

Zakopane nie jest jednowymiarowe. To miejsce pełne specyficznej kultury, konkretnych obyczajów i w pewnym sensie też skrajności. Dlatego też bardzo ważne jest, by zaznać wszystkich tych aspektów.

 

 

 

 

 

agencja eventowa agencja turystyczna agencjaeventowa Wrocław biuro turystyczne clubbing event firmowy event firmowy Wrocław eventy dla firm eventy dla firm Dolny Śląsk eventy dla firm Kraków eventy dla firm Poznań eventy dla firm Warszawa eventy dla firm Wrocław eventy integracyjne w Warszawie eventy integracyjne we Wrocławiu firma eventowa gry terenowe impreza impreza firmowa impreza integracyjna Impreza integracyjna Zalew Sulejowski imprezy dla firm imprezy dla firm Gdańsk imprezy dla firm Mazowsze imprezy dla firm Warszawa imprezy dla firm Wrocław imprezy dla firm Zakopane imprezy firmowe imprezy firmowe Warszawa imprezy imprezy dla firm imprezy integracyjne imprezy integracyjne dla firm Gdańsk imprezy integracyjne dla firm Wrocław imprezy integracyjne dla firm Zakopane imprezy integracyjne Gdańsk imprezy integracyjne nad morzem imprezy integracyjne Sopot imprezy integracyjne Tatry imprezy integracyjne w górach imprezy integracyjne w Łodzi imprezy integracyjne w Rzeszowie event firmowy imprezy integracyjne Warszawa imprezy integracyjne Wrocław imprezy integracyjne Zakopane imprezy w Warszawie imprezy Wrocław konferencje organizacja eventów firmowych Karpacz organizacja eventów firmowych Poznań organizacja eventów firmowych Warszawa organizacja eventów firmowych Wrocław organizacja imprez firmowych organizacja imprez firmowych Karpacz organizacja imprez firmowych Poznań organizacja imprez firmowych Warszawa organizacja imprez firmowych Wrocław organizacja imprez integracyjnych organizacja imprez integracyjnych Kraków organizacja imprez integracyjnych Łódź organizacja imprez integracyjnych Pozań organizacja imprez integracyjnych Warszawa organizacja imprez integracyjnych Wrocław organizacja imprez integracyjnych Zakopane spotkania biznesowe warsztaty kulinarne warsztaty kulinarne Warszawa warsztaty kulinarne Wrocław wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wycieczki Wrocław wyjazd integracyjny wyjazdy dla firm wyjazdy dla firm Warszawa wyjazdy dla firm Wrocław wyjazdy firmowe wyjazdy inegracyjne Warszawa wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław wyjazdy integracyjne Warszawa wyjazdy integracyjne Wrocław wyjazdy motywwacyjne wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne dla firm wyjazdy turystyczne organizacja eventów firmowych zwiedzanie Wrocławia