Imprezy integracyjne Zakopane

Imprezy integracyjne Zakopane

Imprezy integracyjne Zakopane? Czemu nie? Chyba nie ma bardziej wymarzonego miejsca na imprezę integracyjną niż Zakopane. Miejscowość ta, mimo że niewielka, jest tak piękna i tak różnorodna, że chyba nie znajdzie się osoba, która powiedziałaby, że nie jest nią prawdziwie urzeczona. Zobacz, jak zaplanować ciekawy wyjazd firmowy do Zakopanego.

Imprezy integracyjne Zakopane
Imprezy integracyjne Zakopane

Trochę intensywnej aktywności fizycznej

Jechać do Zakopanego i nie zaznać zmęczenia mięśni, to tak jakby zgrzeszyć. W planie wyjazdu koniecznie musi się znaleźć jakaś górska trasa. W zależności od wielu uczestników, ich kondycji fizycznej i chęci, może być to wyprawa na Kasprowy Wierch, na Gubałówkę lub pod Morskie Oko.

Imprezy integracyjne Zakopane
Imprezy integracyjne Zakopane

Trochę zwiedzania miejscowości

Zakopane to przede wszystkim fantastyczna, niespotykana w innych rejonach kraju architektura i z pewnością warto, by impreza integracyjna w Zakopanem miała w planie zwiedzanie ważnych miejsc i perełek architektonicznych. Miejscami, które z pewnością warto odwiedzić, koniecznie z przewodnikiem, są: Muzeum Tatrzańskie, Willa Koliba, Sanktuarium na Krzeptówkach, Willa Oksza i Stacja Narciarska Nosal.

Trochę odpoczynku

Nie samą aktywnością człowiek żyje i nie samym zwiedzaniem, dlatego warto odpocząć nieco na tarasie widokowym na Gubałówce, w letnich miesiącach poopalać się na nim, a w zimowym odwiedzić któryś z barów i zagrzać na ciepłym posiłku. Imprezy integracyjne dla firm w Zakopanem często odbywają się w specjalnych całorocznych domkach, które są wyposażone w duże salony i kominki, przy których można fantastycznie spędzić czas.

Trochę świetnej kuchni

Zakopane to doskonała kuchnia, które nie znajdziemy nigdzie indziej w Polsce. Kotlety po zbójnicku, oscypki, kwaśnica, świetne dania z dziczyzny, moskole, czośnianka i bardziej współczesne – ale wzorowane na ludowych – dania sprawią, że wyjazd firmowy do Zakopanego będzie obfitował nie tylko w piękne widoki, ale też w doskonałe wrażenia smakowe.

Zakopane nie jest jednowymiarowe. To miejsce pełne specyficznej kultury, konkretnych obyczajów i w pewnym sensie też skrajności. Dlatego też bardzo ważne jest, by zaznać wszystkich tych aspektów.