Imprezy integracyjne Warszawa

Imprezy integracyjne Warszawa

Imprezy integracyjne Warszawa, czy to coś Wam mówi? Warszawa to miasto wielu możliwości. Zabytki, kluby, muzea – ciągle coś się dzieje, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Czyni to ze stolicy idealne miejsce na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Jakie rozrywki oferuje nam Warszawa?

imprezy integracyjne warszawa

Imprezy integracyjne Warszawa- Plener 

Choć Warszawa kojarzy nam się z miejskim zgiełkiem, asfaltem i wieżowcami, jej okolice to świetne miejsce na zorganizowanie imprezy plenerowej. Podwarszawskie miejscowości mają wiele do zaoferowania. Można tam zorganizować wyjazdy integracyjne obejmujące podchody, rajd quadami, skok na bungee, paintballa czy survival w lesie w trybie weekendowym.

Dla pracowników stolicy wyrwanie się za miasto to czasami nie lada okazja. Tak więc, gdy organizujesz wyjazdy integracyjne w Warszawie i okolicach, dobrze jest zaplanować je tak, by uczestnicy skorzystali maksymalnie z dobroci, jakie daje natura. Taka forma wypoczynku jest często preferowana przez pracowników korporacyjnych, którzy bardzo dużo czasu spędzają za biurkiem. Kontakt z naturą obniża poziom stresu i relaksuje. Wyjazdy integracyjne w plener pozwolą pracownikom biurowym odpocząć od zgiełku miasta i nabrać sił do dalszej pracy, co zdecydowanie wpłynie na ich efektywność i kreatywność w wykonywaniu swoich codziennych obowiązków. Do wyboru mamy opcje mniej i bardziej ekstremalne – od spokojnych, pieszych wycieczek zakończonych ogniskiem, po szalony motocross czy jazdę na quadzie.

Wyjazdy integracyjne Warszawa- zwiedzanie stolicy

Organizując wyjazdy integracyjne do stolicy możemy również postawić na klasykę- czyli zwiedzanie Warszawy. Imprezy integracyjne dla firm mogą być realizowane w formie wycieczki po Warszawie – wtedy obowiązkowymi punktami wypadu będą Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Ogród Saski, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik, Wilanów a zwieńczeniem może być kolacja w restauracji bądź zabawa w jednym z modnych klubów. Organizując wyjazdy integracyjne w Warszawie możemy też skorzystać z bardziej nietuzinkowych atrakcji, takich jak symulator lotu (możemy zasiąść za sterami Boeinga 737-800), escape roomy, laserowy paintball czy muzeum flipperów. Zwiedzając Warszawę warto wynająć przewodnika, który opowie grupie historię miasta i sprawi, że cała impreza będzie maksymalnie nasycona wiedzą.

wyjazdy integracyjne warszawa

Wodne atrakcje

Imprezy integracyjne dla firm mogą być zaplanowane w klimacie wodnym na warszawskiej przystani wodnej. Można tam wypłynąć w mały rejs po Wiśle i w wypożyczonej łódce zorganizować imprezę dla małego grona pracowników. Jeżeli uczestników będzie więcej, możliwe jest wypożyczenie kilku łódek i zorganizowanie mini regat. Można też zaplanować event w jednym z Parków Wodnych np. w Aquaparku Wesolandia. Ważne jest jednak, by wszyscy uczestnicy umieli pływać – a jeżeli są tacy, którzy nie potrafią, to by w planie była przewidziana obecność instruktora, który będzie uczył pływania. Sama nauka może być doskonałym sposobem na spędzenie czasu, a jeżeli połączy się ją z turniejem czy zawodami, pracownicy całkowicie się odstresują. Korzystając z oferty imprez integracyjnych w Warszawie możemy również zorganizować bardziej nietypowe atrakcje – takie jak kitesurfing czy wakeboarding w jednym z warszawskich wakeparków.