Imprezy integracyjne Warszawa

Imprezy integracyjne Warszawa

Warszawa jest doskonałym miastem na różnego rodzaju wypady integracyjne. Jest to miejsce, gdzie tyle się dzieje, iż nie sposób odmówić mu genialności pod względem turystyki i zabawy. Zobacz, gdzie warto zaaranżować wyjazdy turystyczne dla firm w Warszawie i okolicach, jakie miejsca wybrać i co tam robić.

Imprezy integracyjne Warszawa
Imprezy integracyjne Warszawa

Plener pod Warszawą

Podwarszawskie miejscowości mają wiele do zaoferowania. Można tam zorganizować podchody, rajd quadami, skok na bungee, paintballa czy survival w lesie w trybie weekendowy. Dla pracowników stolicy wyrwanie się za miasto to czasami nie lada gratka. Tak więc, gdy organizujesz wyjazd integracyjny w okolice Warszawy, to dobrze jest zaplanować go tak, by uczestnicy skorzystali maksymalnie z dobroci, jakie daje natura. Taka forma wypoczynku jest często preferowana przez pracowników korporacyjnych, którzy bardzo dużo czasu spędzają za biurkiem.

Zwiedzanie stolicy

Impreza firmowa może być zrealizowana w formie wycieczki po Warszawie. Wtedy obowiązkowymi punktami takiego wypadku będzie Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Ogród Saski, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik, Wilanów a zwieńczeniem może być kolacja w którejś z restauracji bądź zabawa w jednym z modnych klubów. Warto wynająć wtedy też przewodnika, który opowie grupie historię miasta i sprawi, że cała impreza będzie maksymalnie nasycona wiedzą.

Imprezy integracyjne Warszawa
Imprezy integracyjne Warszawa

Wodne atrakcje

Impreza firmowa może być zaplanowana w klimacie wodnym na warszawskiej przystani wodnej. Można tam wypłynąć w mały rejs po Wiśle i w wypożyczonej łódce zorganizować imprezę dla małego grona pracowników. Jeżeli uczestników będzie więcej, możliwe jest wypożyczenie kilku łódek i zorganizowanie mini regat. Można też zaplanować imprezę w jednym z Parków Wodnych np. w Aquaparku Wesolandia. W tym przypadku ważne jest jednak, by wszyscy uczestnicy umieli pływać, a jeżeli są tacy, którzy nie potrafią, to by w planie była przewidziana obecność instruktora, który będzie uczył pływania. Sama taka nauka może być doskonałym sposobem na spędzenie czasu, a jeżeli połączy się ją z turniejem czy zawodami, pracownicy doskonale się odstresują.

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy dla firm mazury imprezy dla firm nad morzem imprezy dla firm pomorskie imprezy dla firm Rzeszów imprezy integracyjne dla firm małopolska imprezy integracyjne dla firm małopolskie imprezy integracyjne dla firm Mazowsze imprezy integracyjne dla firm nad morzem imprezy integracyjne dla firm okolice warszawy imprezy integracyjne dla firm Olsztyn imprezy integracyjne dla firm Płock imprezy integracyjne dla firm podkarpackie imprezy integracyjne dla firm podlaskie imprezy integracyjne dla firm pomorskie imprezy integracyjne dla firm poznań i okolice imprezy integracyjne dla firm radom imprezy integracyjne dla firm Rzeszów imprezy integracyjne dla firm szczecin imprezy integracyjne dla firm szczyrk imprezy integracyjne dla firm warmińsko-mazurskie imprezy integracyjne dla firm warszawa i okolice imprezy motywacyjne dla firm imprezy okolicznościowe dla firm imprezy sportowe dla firm nietypowe imprezy dla firm organizacja imprez dla firm Poznań scenariusz imprezy integracyjnej dla firm