Imprezy integracyjne Łódź

Imprezy integracyjne Łódź

Impreza integracyjna w centrum kraju? Dlaczego nie? W Łodzi na uczestników imprezy firmowej czeka multum atrakcji, dlatego nie trzeba wcale nigdzie wyjeżdżać, żeby świetnie się bawić. Firmy sądzą czasami, że pracowników najbardziej ucieszy wyjazd w dalekie zakątki świata, a to nie jest prawda.

Imprezy integracyjne Łódź
Imprezy integracyjne Łódź

Ważne, by znaleźć odpowiednie miejsce i właściwie zaplanować całą imprezę. Poniżej zobaczysz nasze pomysły na zorganizowanie fantastycznej imprezy firmowej.

  • Filmowa Łódź – jako że Łódź jest miastem wybitnie filmowym, można pokusić się o zorganizowanie imprezy w filmowym klimacie. Z pewnością dobrym pomysłem będzie zwiedzenie miejsc związanych z filmem, a także samodzielne kręcenie filmu. Uczestnicy imprezy wcielają się wtedy w postacie ze scenariusza, który tworzy agencja eventowa i odgrywają swoje role bez wcześniejszego przygotowania. Pozwala to na naprawdę świetną zabawę. Taka impreza firmowa jest uwieczniona na filmie i poddana późniejszej obróbce, a każdy z uczestników otrzymuje swój egzemplarz.
  • Eksperymentarium – firma nie musi stawiać wyłącznie na zabawę. Może pomyśleć o tym, by umilić pracownikom czas poprzez naukę i poznawanie nowych rzeczy. Wycieczka do Eksperymentarium będzie w tym przypadku z pewnością doskonałym pomysłem. Po wycieczce można kontynuować spotkanie w klubie lub restauracji.
  • Zabawa w lunaparku – miejsce takie kojarzy się przede wszystkim z tego, że daje frajdę dzieciom, ale dorośli, mimo że nie chcą się do tego przyznać, też bardzo chętnie odwiedzają takie miejsca. Można wyzwolić ze swoich pracowników prawdziwe dzieci, organizując im czas w lunaparku i płacąc za wszystkie atrakcje. W jednych zabawach uczestniczy cała grupa, inne natomiast są do indywidualnego wyboru.
  • Aquapark fala – zawody w pływaniu albo w ogóle nauka pływania i sielska zabawa w wodzie nie tylko pomogą pozbyć się stresu, ale też wzmocnią kręgosłupy osób pracujących na co dzień za biurkiem. Imprezy firmowe w aquaparkach nie są dość popularne, ale to właśnie stanowi o ich unikalności.
Imprezy integracyjne Łódź
Imprezy integracyjne Łódź

Impreza integracyjna w Łodzi może mieć różne oblicza. Ważne jest natomiast, by była właściwie zaplanowana.