Imprezy integracyjne w Krakowie

Imprezy integracyjne w Krakowie

Zorganizowane imprezy integracyjne w Krakowie można zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wszystkimi przygotowaniami. Firmy takie mają już gotowe scenariusze na imprezy integracyjne i czasami wystarczy sobie tylko wybrać scenariusz w odniesieniu do posiadanego budżetu. Można też wymyślić coś własnego i zrealizować z pomocą takiej firmy. Zobacz nasze niecodzienne pomysły na imprezę integracyjną w Krakowie.

Imprezy integracyjne Kraków
Imprezy integracyjne w Krakowie

Zwiedzanie Wieliczki i HistoryLandu

Doskonałym pomysłem jest przygotowanie imprezy historycznej, która swój początek będzie miała w legendarnej Kopalni Soli w Wieliczce. Klimat tamtejszej kopalni oraz atrakcje, jakie można tam zobaczyć, dosłownie zapierają dech w piersiach. Zwiedzanie kopalni można zaplanować z indywidualnym scenariuszem. Następnie impreza może się przenieść do HistoryLandu, czyli do miejsca, gdzie można przeżyć niesamowitą przygodę związaną z historią. Interaktywna zabawa i HistoryLandzie pozwoli pracownikom być nie tylko obserwatorami, ale też uczestnikami rozgrywających się wydarzeń. Na dzień dzisiejszy jest to najnowsza atrakcja w Krakowie.

Uczestnictwo w Jarmarku Świętojańskim i impreza tematyczna

W Krakowie organizowany jest Jarmark Świętojański, na którym można zobaczyć bardzo ciekawe inscenizacje historyczne. Pojedynki rycerskie i różnego rodzaju warsztaty na pewno pozwolą na doskonałą zabawę, Imprezy dla firm mogą mieć później tematyczny ciąg dalszy w postaci specjalnie zaaranżowanego balu przebierańców, gdzie pracownicy przebrani za postaci ze średniowiecza, będą uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach.

Spotkanie ze sztuką

Kraków to miasto sztuki, dlatego doskonałym pomysłem na imprezę integracyjną, jest zorganizowanie planu, który będzie polegał na odwiedzeniu różnego rodzaju muzeów i galerii sztuki. Można wziąć udział też w koncercie organizowanym w którymś z klubów czy filharmonii albo zdecydować się na warsztaty garncarstwa.

Imprezy integracyjne Kraków
Imprezy integracyjne Kraków

Doświadczona firma organizująca imprezy dla firm w Krakowie z pewnością będzie w stanie zaproponować nam scenariusz, który zadowoli wszystkich oraz cenę, która będzie do przyjęcia w budżecie. Często taką cenę można też negocjować, przez co możliwe jest zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy bez szkody dla ustalonego zakresu imprezy.