Imprezy integracyjne Gdańsk

Imprezy integracyjne Gdańsk

Imprezy integracyjne Gdańsk – brzmi znajomo? Czy Gdańsk jest dobrym miejscem na wyjazd firmowy? Czy warto się tam wybrać? Zobacz za i przeciw – poznaj wady i zalety wyjazdu do Gdańska na imprezę firmową i podejmij świadomą decyzję.

Imprezy integracyjne Gdańsk
Imprezy integracyjne Gdańsk

Wyjazd firmowy Gdańsk – zalety

  • Różnorodność – Gdańsk jest miastem bardzo różnorodnym. Po pierwsze leży nad morzem, dlatego latem jest tam prawdziwe zatrzęsienie turystów, a tym samym mamy wrażenie, że przebywamy w modnym i ciekawym miejscu. Druga sprawa to fakt, że Gdańsk jest częścią Trójmiasta, czyli nadmorskiej aglomeracji, która przyciąga rok rocznie ogromne ilości ludzi.
  • Wiele atrakcji – eventy dla firm w Gdańsku to idealny pomysł z uwagi na fakt, że wspomniana wcześniej różnorodność skutkuje obecnością miejsc, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Można zwiedzać z przewodnikiem, bawić się w klubach, zorganizować wieczór w restauracji, plażować lub jeździć na rowerze. Można też wziąć udział w różnego rodzaju imprezach plenerowych.
  • Idealna na lato – Gdańsk jest najpiękniejszy latem i to miasto tętni wtedy życiem. Jeżeli chcemy zorganizować imprezę integracyjną czy wycieczkę w tym właśnie mieście, to koniecznie od wiosny do późnego lata, gdyż poza sezonem miasto jest znacznie cichsze i oferuje odwiedzającym mniejszy wachlarz możliwości.
Imprezy integracyjne Gdańsk
Imprezy integracyjne Gdańsk

Impreza firmowa Gdańsk – wady

  • Niezbyt ciekawy zimą – z pewnością nie opłaca się jechać do Gdańska z drugiego krańca Polski zimą. Spowodowane jest to tym, że w sezonie jesienno-zimowym Gdańsk może sprawiać wrażenie nudnego. Tymczasem wyjazdy integracyjne mają nieść ze sobą radosne emocje, a nie nostalgiczne wspomnienia sezonu, który przeminął, a do kolejnego jeszcze tak dużo czasu. Zimą zdecydowanie lepiej jest odwiedzić jakąś górską miejscowość.
  • Odległość a korzyści – im dalej zlokalizowana jest od Gdańska siedziba firmy, tym bardziej trzeba przemyśleć to rozwiązanie (szczególnie w zimnych miesiącach). Imprezy integracyjne Gdańsk – szczególnie te krótkie – będą najbardziej udane, kiedy mamy do tego miasta stosunkowo blisko i dojazd nie zajmie nam dużo czasu i tym samym mniej go zmarnujemy.