Imprezy firmowe w Warszawie

Imprezy firmowe w Warszawie

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto organizować imprezy firmowe w Warszawie. Jedne z nich są oczywiste, inne trochę mniej. Jesteś przedsiębiorącą albo odpowiadasz za kadry? Dowiedz się, dlaczego impreza firmowa może przysłużyć się firmie.

Motywujesz pracowników

Imprezy firmowe w Warszawie organizowane dla firm to ogromna dawka zabawy i rozrywki. Pracownik, który może uczestniczyć w takiej zabawie, czuje, że dostał coś od firmy i jest skłonny działać lepiej. Zabawa motywuje go do tego, żeby być lepszym i pokazać, że zasługuje na to wszystko, co dostaje od firmy.

Imprezy firmowe Warszawa
Imprezy firmowe w Warszawie

Zobowiązujesz pracowników do większych starań

Jeżeli pracownik dostaje coś dodatkowego – w tym przypadku możliwość uczestnictwa w wyjeździe i zabawie – czuje, że jest zobowiązany w jakiś sposób się odwdzięczyć. Przestaje się spóźniać i zawalać swoje zadania – stara się pokazać, że jest wdzięczny za to, jak firma o niego dba. Firmy starają się w ten sposób „kupić” pracowników. Organizują przykładowo wyjazd integracyjny w okolice Warszawy na weekend, a po takim wyjeździe okazuje się, że pracownicy, którzy brali udział w wycieczce, zmienili swoje nastawienie i działają teraz dla dobra firmy.

Imprezy firmowe Warszawa
Imprezy firmowe w Warszawie

Dzięki imprezie możesz obniżyć wysokość należnego podatku

Koszt imprezy można wrzucić w koszty uzyskania przychodu, a dzięki temu obniżyć należny podatek dochodowy. Firma, tak czy inaczej będzie musiała te pieniądze wydać, więc lepiej, by wydała je na dodatkowe profity dla pracowników, niż zostawiła je w urzędzie skarbowym.

Integrujesz zespół

Impreza integracyjna w Warszawie to najlepszy sposób na to, żeby poznać ze sobą pracowników na gruncie prywatnym, pozwolić im nawiązać między sobą przyjaźnie i tym samym umożliwić im sprawniejsze działanie. Pracownicy, którzy mają możliwość poznać się od strony prywatnej, traktują się jak znajomi, pomagają sobie, są skłonni lepiej działać w grupie i tym samym osiągają lepsze efekty.

Wzmacniasz produktywność zespołu

Zespół, który potrafi ze sobą dobrze działać, jest bardziej produktywny. Jest w stanie zrobić więcej w krótszym czasie i tym samym przysłużą się firmie. Oczywiste jest także to, że w takim przypadku zyski firmy rosną.