Impreza integracyjna – pomysł na firmowy wyjazd

Impreza integracyjna – pomysł na firmowy wyjazd

Firma, w której organizuje się imprezy integracyjne, oceniana jest lepiej tak przez pracowników, jak i przez współpracowników i kontrahentów. Zorganizowanie takiej imprezy może wiele dać firmie. Sprawdź nasze pomysły na wyjazd.

Wyjazdy turystyczne dla firm – gdzie się wybrać?

  • Góry – do wyboru mamy kilka lokalizacji, ale większość Polaków zdecydowanie najczęściej wybiera Tatry. Jeżeli wyjazd będzie zorganizowany wcześnie rano, to z powodzeniem można w ciągu dwóch dni zaliczyć wejście na jakiś szczyt np. na Kasprowy Wierch, udać się na przejażdżkę kolejką linową i zwiedzić Zakopane, a zimą pojeździć trochę na nartach lub na snowboardzie.
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
  • Mazury – idealne szczególnie na sezon letni. Można tam skorzystać z uroków różnego rodzaju sportów wodnych, a dodatkowo także łowić ryby, pływać i się opalać. Idealnym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm jest wynajęcie domku lub domków nad jeziorem.
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
  • Gospodarstwo agroturystyczne – jeżeli firma ma swoją siedzibę w wielkim mieście i pracownicy przyzwyczajeni są do wielkomiejskiego stylu życia, to dobrym rozwiązaniem jest zabranie ich na weekend do gospodarstwa agroturystycznego. Będą tam mogli uczestniczyć w produkcji naturalnej żywności, poznać wiejskie życie i odpocząć na łonie natury.
  • SPA – firmy, które stawiają na luksusowy wypoczynek, mogą wysłać swoich pracowników do SPA i opłacić im karnety na konkretne zakresy zabiegów. Na przykład na basen, saunę, masaże, manicure i pedicure, maseczki, bicze wodne, kąpiele lecznicze czy fryzjera.
  • Dolny Śląsk – jeżeli firma przygotowuje zazwyczaj wyjazdy integracyjne, które mają za zadanie zapewnić pracownikom aktywność fizyczną, to doskonałym pomysłem będzie zwiedzanie Dolnego Śląskawycieczki rowerowe i piesze z przewodnikiem, odwiedzenie muzeów i wypoczynek w hotelu z doskonałą kuchnią.

 

 

 

clubbing event firmowy eventy dla firm firma eventowa gry terenowe impreza impreza firmowa impreza integracyjna imprezy dla firm imprezy firmowe imprezy imprezy dla firm imprezy integracyjne konferencje warsztaty kulinarne wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wyjazd integracyjny wyjazdy dla firm wyjazdy firmowe wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne dla firm