Impreza integracyjna – pomysł na firmowy wyjazd

Impreza integracyjna – pomysł na firmowy wyjazd

Impreza integracyjna to jest to. Firma, w której organizuje się imprezy integracyjne, oceniana jest lepiej tak przez pracowników, jak i przez współpracowników i kontrahentów. Zorganizowanie takiej imprezy może wiele dać firmie. Sprawdź nasze pomysły na wyjazd.

Wyjazdy turystyczne dla firm – gdzie się wybrać?

  • Góry – do wyboru mamy kilka lokalizacji, ale większość Polaków zdecydowanie najczęściej wybiera Tatry. Jeżeli wyjazd będzie zorganizowany wcześnie rano, to z powodzeniem można w ciągu dwóch dni zaliczyć wejście na jakiś szczyt np. na Kasprowy Wierch, udać się na przejażdżkę kolejką linową i zwiedzić Zakopane, a zimą pojeździć trochę na nartach lub na snowboardzie.
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
  • Morze – jeżeli pogoda dopisuje, impreza firmowa może się odbyć na plaży albo w kompleksie domków letniskowych zlokalizowanych nad morzem. Bardzo popularne są przykładowo wyjazdy turystyczne dla firm do Trójmiasta. Uczestnicy imprez integracyjnych często odwiedzają też Międzyzdroje, Władysławowo, Ustronie Morskie, Stegnę, Krynicę Morską i Ustkę.
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
  • Mazury – idealne szczególnie na sezon letni. Można tam skorzystać z uroków różnego rodzaju sportów wodnych, a dodatkowo także łowić ryby, pływać i się opalać. Idealnym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm jest wynajęcie domku lub domków nad jeziorem.
Impreza integracyjna
Impreza integracyjna
  • Gospodarstwo agroturystyczne – jeżeli firma ma swoją siedzibę w wielkim mieście i pracownicy przyzwyczajeni są do wielkomiejskiego stylu życia, to dobrym rozwiązaniem jest zabranie ich na weekend do gospodarstwa agroturystycznego. Będą tam mogli uczestniczyć w produkcji naturalnej żywności, poznać wiejskie życie i odpocząć na łonie natury.
  • SPA – firmy, które stawiają na luksusowy wypoczynek, mogą wysłać swoich pracowników do SPA i opłacić im karnety na konkretne zakresy zabiegów. Na przykład na basen, saunę, masaże, manicure i pedicure, maseczki, bicze wodne, kąpiele lecznicze czy fryzjera.
  • Dolny Śląsk – jeżeli firma przygotowuje zazwyczaj wyjazdy integracyjne, które mają za zadanie zapewnić pracownikom aktywność fizyczną, to doskonałym pomysłem będzie zwiedzanie Dolnego Śląska – wycieczki rowerowe i piesze z przewodnikiem, odwiedzenie muzeów i wypoczynek w hotelu z doskonałą kuchnią.