Pięć powodów, dla których warto jechać na imprezę integracyjną do Lwowa

Impreza integracyjna Lwów

Berlin, Rzym czy Paryż to dość popularne kierunki dla podróżujących po zachodniej Europie. Każdy z nas planuje, że kiedyś, wcześniej czy później, trafi do tych europejskich miast. I faktycznie tak się dzieje. Statystyki pokazują, że chętniej wybieramy właśnie te modne stolice. A gdyby tak przełamać schematy i wybrać się w jakieś nieoczywiste miejsce?! Nie znaczy to wcale, że będzie mniej pięknie, mniej niesamowicie czy mniej wyjątkowo. Wręcz przeciwnie, możemy być mile zaskoczeni. Warto zaproponować swoim pracownikom wyjazd w takie miejsce, na przykład na wyjazd integracyjny do Lwowa. Jak ich przekonać?! To łatwe. Wystarczy podać im 5 powodów, dla których warto jechać właśnie tam.

Impreza integracyjna Lwów
Impreza integracyjna Lwów

Pięć powodów, dla których warto jechać na imprezę integracyjną do Lwowa

  1. Niewiele osób wybiera wycieczki na wschód, dlatego jest to dość oryginalny kierunek podróżowania. Jeśli odwiedzisz Lwów, Twoi znajomi będą zaskoczeni i trudno im będzie Cię przebić. A kiedy do tego przywieziesz z wycieczki nietuzinkowe pamiątki, zrobisz na nich niesamowite wrażenie.
  2. Jeśli dobrze poszukać wśród rodziców bądź dziadków może się okazać, że jakiś przodek pochodził właśnie ze Lwowa. Wtedy miejsce to trzeba będzie obowiązkowo odwiedzić i może się okazać, że pokochamy Lwów całym naszym sercem, bo gdzieś tam w środku nas istnieje, przekazywana z pokolenia na pokolenie, głęboka więź z tym miastem.
  3. Lwów to miasto wielokulturowe, wielonarodowe i wielowyznaniowe. To miasto równości, tolerancji i współpracy. Otwarte na świat i na turystów, w którym bez problemu z łatwością się odnajdziesz, nawet jeśli nie znasz cyrylicy.
  4. Zwykło się mawiać, że Lwów to kulturalna stolica Ukrainy. I trudno się z tym nie zgodzić. Wyjątkową atmosferę tego miasta czuć w powietrzu i koniecznie trzeba to sprawdzić swoimi zmysłami.
  5. Niektórzy mawiają, że to jedno z najbogatszych miast europejskich pod względem architektonicznym. A bogata i niesamowicie różnorodna historia tego miasta niejednego dogłębnie zachwyci.

Uniwersytet Lwowski, świątynie wielu religii,byłe więzienie NKWD, Lwowski Teatr Opery i Baletu, Cmentarz Łyczakowski z Cmentarzem Orląt Lwowskich to tylko niektóre miejsca, które warto odwiedzić. Warto też choć na chwilę zboczyć z turystycznej trasy, by poczuć fantastyczny lwowski klimat.

 

 

 

 

 

 

 

 

event firmowy eventy dla firm Wrocław gry miejskie gry terenowe impreza impreza firmowa impreza integracyjna imprezy imprezy dla firm imprezy firmowe imprezy firmowe Lwów imprezy integracyjne imprezy integracyjne Dolny Śląsk imprezy integracyjne Lwów imprezy integracyjne Warszawa imprezy integracyjne Wrocław imprezy we Lwowie wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki do Lwowa wycieczki firmowe wycieczki Wrocław wyjazd integracyjny wyjazd integracyjny Lwów wyjazdy dla firm wyjazdy dla firm Wrocław wyjazdy firmowe Lwów wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław wyjazdy integracyjne Lwów wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne dla firm