Eventy dla firm Wrocław

Eventy dla firm Wrocław

Wrocław jest dosłownie wymarzonym miastem na zorganizowanie eventu firmowego. Bawić można się zarówno w mieście, jak i za miastem. Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia to idealne rozwiązanie tak dla dużych, jak i dla małych grup. Nie brak tam atrakcji i wszelkich sposobów na aktywność.

Imprezy integracyjne dla firm Wrocław – pomysły

  • SPA – jednym z najlepszych pomysłów na imprezę integracyjną jest weekend w SPA. Z zabiegów mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pływalnia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjer, sauna, siłownia – z takiego weekendu pracownik wróci nie tylko odświeżony, ale wręcz odmieniony. Na plus będzie zarówno jego samopoczucie, jak i wygląd, nie mówiąc już o ogromnej energii do pracy.
  • Dom strachów – impreza integracyjna możne być zorganizowana we wrocławskim domu strachów. Emocje strachu doskonale mobilizują do działania, a radość, jaka nadchodzi w momencie, kiedy okazuje się, iż nie było się czego bać, jest dosłownie niewypowiedziana.
Eventy dla firm Wrocław
Eventy dla firm Wrocław
  • Casino Royal – scenariusz imprezy integracyjnej do zrealizowania praktycznie w każdym miejscu. Interesujący i intrygujący, duże pieniądze, piękno kobiety, tajemniczy mężczyźni – zapewne agenci… Dobra zabawa gwarantowana.
Eventy dla firm Wrocław
Eventy dla firm Wrocław
  • Wspinaczka na ściankach – żeby się wspinać, nie trzeba od razu jechać w góry. Eventy dla firm we Wrocławiu często organizowane są w obiektach, w których znajdują się ścianki wspinaczkowe. Zróżnicowanie trudności konkretnych ścianek sprawia, że każdy znajdzie wersję odpowiednią dla siebie.
  • Wake Park – zabawa na Wake Parku jest idealnym pomysłem na imprezę w letnich miesiącach. Mnóstwo zieleni, tor wodny, gastronomia – krótko mówiąc w tym miejscu może się odbyć naprawdę udana impreza. Można tam jeździć na nartach wodnych czy też desce. Wszelkie akrobacje mile widziane.
  • Blisko natury – wyjazd integracyjny może być połączony ze zwiedzaniem Afrykarium i Ogrodu Botanicznego, natomiast wieczorem może się odbyć grill w obiekcie noclegowym lub zamknięta impreza z grami i zabawami.
  • Panorama Racławicka– miłośnicy historii i sztuki mogą wziąć udział w oglądaniu tego wiekopomnego dzieła. Na własne oczy trzeba się przekonać ile pracy zostało włożone w to, by namalować taki obraz, jest to unikat na skalę światową. Impreza firmowa we Wrocławiu w to doskonały pomysł zarówno na lato, jak i na zimę zwłaszcza z przewodnikiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

hotel z wyjazdu integracyjnego imprezy dla firm Poznań imprezy dla firm Warszawa imprezy integracyjne team building imprezy integracyjne Tychy imprezy integracyjne ustroń imprezy integracyjne Warszawa imprezy integracyjne wielkopolska imprezy integracyjne wisła imprezy integracyjne Wrocław imprezy integracyjne wrocław okolice imprezy integracyjne z funduszu socjalnego imprezy integracyjne Zakopane relacja z wyjazdu integracyjnego sprawozdanie z wyjazdu integracyjnego wyjazd integracyjny ustroń wyjazdy integracyjne dla uczniów wyjazdy integracyjne w korporacjach wyjazdy integracyjne w Polsce wyjazdy integracyjne wielkopolska wyjazdy integracyjne wisła wyjazdy integracyjne z funduszu socjalnego wyjazdy integracyjne z pracy wyjazdy integracyjne zabawy wyjazdy integracyjne zagraniczne wyjazdy integracyjne Zakopane wyjazdy integracyjne zimą