Eventy dla firm Wrocław

Eventy dla firm Wrocław

Wrocław jest dosłownie wymarzonym miastem na zorganizowanie eventu firmowego. Bawić można się zarówno w mieście, jak i za miastem. Wyjazd integracyjny w okolice Wrocławia to idealne rozwiązanie tak dla dużych, jak i dla małych grup. Nie brak tam atrakcji i wszelkich sposobów na aktywność.

Imprezy integracyjne dla firm Wrocław – pomysły

  • SPA – jednym z najlepszych pomysłów na imprezę integracyjną jest weekend w SPA. Z zabiegów mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pływalnia, masaże, zabiegi pielęgnacyjne, fryzjer, sauna, siłownia – z takiego weekendu pracownik wróci nie tylko odświeżony, ale wręcz odmieniony. Na plus będzie zarówno jego samopoczucie, jak i wygląd, nie mówiąc już o ogromnej energii do pracy.
  • Dom strachów – impreza integracyjna możne być zorganizowana we wrocławskim domu strachów. Emocje strachu doskonale mobilizują do działania, a radość, jaka nadchodzi w momencie, kiedy okazuje się, iż nie było się czego bać, jest dosłownie niewypowiedziana.
Eventy dla firm Wrocław
Eventy dla firm Wrocław
  • Casino Royal – scenariusz imprezy integracyjnej do zrealizowania praktycznie w każdym miejscu. Interesujący i intrygujący, duże pieniądze, piękno kobiety, tajemniczy mężczyźni – zapewne agenci… Dobra zabawa gwarantowana.
Eventy dla firm Wrocław
Eventy dla firm Wrocław
  • Wspinaczka na ściankach – żeby się wspinać, nie trzeba od razu jechać w góry. Eventy dla firm we Wrocławiu często organizowane są w obiektach, w których znajdują się ścianki wspinaczkowe. Zróżnicowanie trudności konkretnych ścianek sprawia, że każdy znajdzie wersję odpowiednią dla siebie.
  • Wake Park – zabawa na Wake Parku jest idealnym pomysłem na imprezę w letnich miesiącach. Mnóstwo zieleni, tor wodny, gastronomia – krótko mówiąc w tym miejscu może się odbyć naprawdę udana impreza. Można tam jeździć na nartach wodnych czy też desce. Wszelkie akrobacje mile widziane.
  • Blisko natury – wyjazd integracyjny może być połączony ze zwiedzaniem Afrykarium i Ogrodu Botanicznego, natomiast wieczorem może się odbyć grill w obiekcie noclegowym lub zamknięta impreza z grami i zabawami.
  • Panorama Racławicka– miłośnicy historii i sztuki mogą wziąć udział w oglądaniu tego wiekopomnego dzieła. Na własne oczy trzeba się przekonać ile pracy zostało włożone w to, by namalować taki obraz, jest to unikat na skalę światową. Impreza firmowa we Wrocławiu w to doskonały pomysł zarówno na lato, jak i na zimę zwłaszcza z przewodnikiem.