Wyjazdy firmowe na narty w Polsce

Wyjazdy firmowe na narty w Polsce

Silne emocje, piękne widoki, możliwość nauczenia się czegoś nowego lub szlifowania umiejętności, maksymalna integracja – imprezy firmowe w górach to jest to. Zobacz, dlaczego warto się na taki wyjazd zdecydować i gdzie najlepiej się wybrać.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty

Dlaczego warto wyjechać na narty?

Jest kilka faktów, które przemawiają za tym, że góry są idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej. Przede wszystkim w górach panuje doskonały klimat i jest to klimat zarówno sprzyjający zabawie, jak i refleksji. Po drugie impreza integracyjna w górach pozwala na aktywność fizyczną, która jest w tym przypadku bardzo pożądana. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o pracowników biurowych, którzy na co dzień spędzają czas przy biurkach. To oni po prostu potrzebują aktywnej rozrywki.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty

Gdzie na imprezę firmową na nartach?

Możliwości jest kilka, bo nasz kraj obfituje w miejsca, gdzie można urządzać różnego rodzaju spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne na narty dla firm. Poniżej przedstawiamy miejsca, które cieszą się największą popularnością.

Wyjazdy firmowe na narty
Wyjazdy firmowe na narty
  • Tatry – jeden z najlepszych ośrodków narciarskich znajduje się w Białce Tatrzańskiej. Co prawda wyciągi nie są wysokie, jednakże klimat wspaniały, a możliwości ogromne. Wyjazd integracyjny na narty do Białki Tatrzańskiej lub Zakopanego (jest stosunkowo niedaleko), będzie z pewnością ogromną przygodą. Warto zarezerwować sobie minimum 2-3 dni.
  • Góra Kamieńska – firmy z centralnej Polski, mogą wyjechać na narty możliwie blisko, mianowicie w okolice Bełchatowa, na sztuczną Górę Kamieńską. Wyposażona jest ona w kolejkę linową, tor saneczkowy, trasy narciarskie i gastronomia. Góra powstała jako zwałowisko nadkładu górniczego z pobliskiej kopalni węgla brunatnego.
  • Bieszczady – jedną z najlepszych możliwości jest wyjazd do Ustrzyk w Bieszczady. Góry te mogą się pochwalić zarówno wysokimi, jak i niskimi szczytami, a dla początkujących najlepsze będą Bieszczady niskie – bezpieczniejsze, ale tak samo ciekawe, jak wysokie. Bieszczady są nieco mniej oblegane niż na przykład Tatry, a przez to też bardziej pożądane przez zorganizowane grupy.

na narty dla firm z Wrocławia organizacja wyjazdów narciarskich organizacja wyjazdów narciarskich Karpacz organizacja wyjazdów narciarskich Warszawa organizacja wyjazdów narciarskich Wrocław wyjazdy integracyjne na narty z Wrocławia wyjazdy na narty wyjazdy na narty Bieszczady wyjazdy na narty dla firm wyjazdy na narty dla firm Wrocław wyjazdy na narty dla firm z Wrocławia wyjazdy na narty Karkonosze wyjazdy na narty z Wrocławia wyjazdy na narty Zakopane wyjazdy narciarske dla firm wyjazdy narciarskie Czarna Góra wyjazdy narciarskie dla firm Karpacz wyjazdy narciarskie dla firm Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie dla firm Warszawa wyjazdy narciarskie dla firm Wrocław wyjazdy narciarskie Karpacz wyjazdy narciarskie Szklarska Poręba wyjazdy narciarskie wrocław wyjazdy narciarskie z Wrocławia wyjazdy narciarskie zakopane zimowy wyjazd integracyjny zimowy wyjazd integracyjny Karpacz zimowy wyjazd integracyjny Szklarska Poręba zimowy wyjazd integracyjny Wrocław