Wyjazd integracyjny w okolice Poznania – co można robić?

Wyjazd integracyjny w okolice Poznania – co można robić?

Poznań zachwyca nas swoimi atrakcjami, ale mało kto wie, że super imprezę integracyjną można zorganizować nie tylko w Poznaniu, ale też w okolicach miasta. Zobacz nasze pomysły na super wyjazd integracyjny w okolice Poznania.

Wyjazd integracyjny w okolice Poznania
Wyjazd integracyjny w okolice Poznania

Impreza integracyjna w Poznaniu

Relaks nad Wartą – Poznań leży nad Wartą. Ta duża rzeka zapewnia mnóstwo atrakcji turystycznych i pozwala też na ciekawe zorganizowanie czasu. Event firmowy organizowany nad Wartą może się odbywać w hotelu, w którym są jakieś atrakcje, ale może być też zaplanowany bezpośrednio nad rzeką, tym bardziej w ciepłych miesiącach roku. Można tam pływać kajakami, łódkami oraz bawić się na sztucznej plaży, która znajduje się w najbardziej interesującym miejscu na Warcie. Możliwe jest zorganizowanie tam imprezy plenerowej, w której planie znajdą się gry i zabawy dla całego zespołu.

Wyjazd integracyjny w okolice Poznania
Wyjazd integracyjny w okolice Poznania

Kurs fotografii i sesja zdjęciowaimpreza firmowa Poznań może być zabawna i kreatywna. Możliwe jest zarezerwowanie pokoi w dowolnie wybranym hotelu i zaplanowanie kursu fotografii oraz sesji zdjęciowej. Każdy uczestnik zabawy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy fotograf albo model. Uczestnicy otrzymają stroje i dodatki, będą mogli zrobić sobie makijaże i fryzury, a następnie staną przez lub za obiektywem.

Impreza integracyjna w okolicach Poznania

Zwiedzanie zabytków Poznania i pod Poznaniem – w niektórych firmach wyjazdy integracyjne skupiają się na nauce i na poznawaniu nowych rzeczy. Nie są związane stricte z zabawą, ale mają raczej charakter edukacyjny. W takich firmach stawia się przede wszystkim na spokojną rozrywkę, na poznawanie nowych miejsc i na mądre wykorzystanie czasu. Nie ma tam mowy o piciu alkoholu czy odwiedzaniu klubów. Stawia się raczej na zabawę z klasą. Na takiej wycieczce można zwiedzić Ostrów Tumski, Zamek Cesarski, Muzeum Archeologiczne czy sławną Maltę.

Spotkanie z historią – pod Poznaniem znajduje się wiele wykopalisk archeologicznych, między innymi zlokalizowany niedaleko Biskupin. Osady rolnicze oraz różnego rodzaju rekonstrukcje historyczne często związane są z jarmarkami, na których prezentuje się różnego rodzaju inscenizacje. Odbywają się tam również gry i zabawy, w których uczestnicy wyjazdu mogą wziąć udział.

 

 

 

 

agencja turystyczna clubbing event firmowy eventy dla firm Poznań eventy Poznań firma eventowa gry terenowe impreza firmowa impreza integracyjna impreza integracyjna w Poznaniu imprezy dla firm imprezy dla firm Poznań imprezy firmowe imprezy firmowe Poznań imprezy imprezy dla firm imprezy integracyjne imprezy integracyjne dla firm Poznań rejsy żeglarskie rejsy żeglarskie dla firm szkolenia żeglarskie event firmowy wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wyjazd integracyjny wyjazdy dla firm wyjazdy firmowe wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne Poznan wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne agencja eventowa wyjazdy turystyczne dla firm