Imprezy integracyjne Kraków

Imprezy integracyjne Kraków

Zorganizowanie imprezy integracyjnej w Krakowie można zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wszystkimi przygotowaniami. Firmy takie mają już gotowe scenariusze na imprezy integracyjne i czasami wystarczy sobie tylko wybrać scenariusz w odniesieniu do posiadanego budżetu. Można też wymyślić coś własnego i zrealizować z pomocą takiej firmy. Zobacz nasze niecodzienne pomysły na imprezę integracyjną w Krakowie.

Imprezy integracyjne Kraków
Imprezy integracyjne Kraków

Zwiedzanie Wieliczki i HistoryLandu

Doskonałym pomysłem jest przygotowanie imprezy historycznej, która swój początek będzie miała w legendarnej Kopalni Soli w Wieliczce. Klimat tamtejszej kopalni oraz atrakcje, jakie można tam zobaczyć, dosłownie zapierają dech w piersiach. Zwiedzanie kopalni można zaplanować z indywidualnym scenariuszem. Następnie impreza może się przenieść do HistoryLandu, czyli do miejsca, gdzie można przeżyć niesamowitą przygodę związaną z historią. Interaktywna zabawa i HistoryLandzie pozwoli pracownikom być nie tylko obserwatorami, ale też uczestnikami rozgrywających się wydarzeń. Na dzień dzisiejszy jest to najnowsza atrakcja w Krakowie.

Uczestnictwo w Jarmarku Świętojańskim i impreza tematyczna

W Krakowie organizowany jest Jarmark Świętojański, na którym można zobaczyć bardzo ciekawe inscenizacje historyczne. Pojedynki rycerskie i różnego rodzaju warsztaty na pewno pozwolą na doskonałą zabawę, Imprezy dla firm mogą mieć później tematyczny ciąg dalszy w postaci specjalnie zaaranżowanego balu przebierańców, gdzie pracownicy przebrani za postaci ze średniowiecza, będą uczestniczyć w różnego rodzaju konkurencjach.

Spotkanie ze sztuką

Kraków to miasto sztuki, dlatego doskonałym pomysłem na imprezę integracyjną, jest zorganizowanie planu, który będzie polegał na odwiedzeniu różnego rodzaju muzeów i galerii sztuki. Można wziąć udział też w koncercie organizowanym w którymś z klubów czy filharmonii albo zdecydować się na warsztaty garncarstwa.

Imprezy integracyjne Kraków
Imprezy integracyjne Kraków

Doświadczona firma organizująca imprezy dla firm w Krakowie z pewnością będzie w stanie zaproponować nam scenariusz, który zadowoli wszystkich oraz cenę, która będzie do przyjęcia w budżecie. Często taką cenę można też negocjować, przez co możliwe jest zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy bez szkody dla ustalonego zakresu imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy dla firm łódź imprezy integracyjne dla firm imprezy integracyjne dla firm Gliwice imprezy integracyjne dla firm hotel imprezy integracyjne dla firm jelenia góra imprezy integracyjne dla firm Karpacz imprezy integracyjne dla firm Kaszuby imprezy integracyjne dla firm Katowice imprezy integracyjne dla firm Kielce imprezy integracyjne dla firm Koszalin imprezy integracyjne dla firm Kraków imprezy integracyjne dla firm kujawsko-pomorskie imprezy integracyjne dla firm lubelskie imprezy integracyjne dla firm lublin imprezy integracyjne dla firm lubuskie imprezy integracyjne dla firm łódź imprezy integracyjne dla firm łódzkie imprezy integracyjne dla firm mazowieckie imprezy integracyjne dla firm mazury imprezy integracyjne dla firm pomysły imprezy integracyjne dla firm Poznań imprezy integracyjne dla firm w górach imprezy integracyjne dla firm Warszawa imprezy integracyjne dla firm wielkopolska imprezy integracyjne dla firm Wrocław łódź impreza firmowa łódź imprezy firmowe