Powody, dla których warto zorganizować imprezę firmową

Powody, dla których warto zorganizować imprezę firmową

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto zorganizować imprezę firmową. Jedne z nich są oczywiste, inne trochę mniej. Jesteś przedsiębiorącą albo odpowiadasz za kadry? Dowiedz się, dlaczego impreza firmowa może przysłużyć się firmie.

Motywujesz pracowników

Eventy w Warszawie organizowane dla firm to ogromna dawka zabawy i rozrywki. Pracownik, który może uczestniczyć w takiej zabawie, czuje, że dostał coś od firmy i jest skłonny działać lepiej. Zabawa motywuje go do tego, żeby być lepszym i pokazać, że zasługuje na to wszystko, co dostaje od firmy.

Imprezy firmowe Warszawa
Imprezy firmowe Warszawa

Zobowiązujesz pracowników do większych starań

Jeżeli pracownik dostaje coś dodatkowego – w tym przypadku możliwość uczestnictwa w wyjeździe i zabawie – czuje, że jest zobowiązany w jakiś sposób się odwdzięczyć. Przestaje się spóźniać i zawalać swoje zadania – stara się pokazać, że jest wdzięczny za to, jak firma o niego dba. Firmy starają się w ten sposób „kupić” pracowników. Organizują przykładowo wyjazd integracyjny w okolice Warszawy na weekend, a po takim wyjeździe okazuje się, że pracownicy, którzy brali udział w wycieczce, zmienili swoje nastawienie i działają teraz dla dobra firmy.

Imprezy firmowe Warszawa
Imprezy firmowe Warszawa

Dzięki imprezie możesz obniżyć wysokość należnego podatku

Koszt imprezy można wrzucić w koszty uzyskania przychodu, a dzięki temu obniżyć należny podatek dochodowy. Firma, tak czy inaczej będzie musiała te pieniądze wydać, więc lepiej, by wydała je na dodatkowe profity dla pracowników, niż zostawiła je w urzędzie skarbowym.

Integrujesz zespół

Impreza integracyjna w Warszawie to najlepszy sposób na to, żeby poznać ze sobą pracowników na gruncie prywatnym, pozwolić im nawiązać między sobą przyjaźnie i tym samym umożliwić im sprawniejsze działanie. Pracownicy, którzy mają możliwość poznać się od strony prywatnej, traktują się jak znajomi, pomagają sobie, są skłonni lepiej działać w grupie i tym samym osiągają lepsze efekty.

Wzmacniasz produktywność zespołu

Zespół, który potrafi ze sobą dobrze działać, jest bardziej produktywny. Jest w stanie zrobić więcej w krótszym czasie i tym samym przysłużą się firmie. Oczywiste jest także to, że w takim przypadku zyski firmy rosną.

 

 

 

 

agencja turystyczna biuro turystyczne event firmowy eventy dla firm eventy dla firm Warszawa firma eventowa firma eventowa Warszawa impreza impreza firmowa impreza integracyjna imprezy dla firm imprezy dla firm Mazowsze imprezy dla firm Warszawa imprezy firmowe imprezy firmowe Warszawa imprezy imprezy dla firm imprezy integracyjne imprezy integracyjne dla firm Wrocław imprezy integracyjne Warszawa imprezy w Warszawie konferencje rejsy żaglarskie Warszawa rejsy żeglarskie rejsy żeglarskie dla firm spotkania biznesowe szkolenia żeglarskie event firmowy warsztaty kulinarne warsztaty kulinarne Warszawa wycieczki autokarowe wycieczki autokarowe dla firm wycieczki dla firm wycieczki firmowe wyjazd integracyjny wyjazdy dla firm wyjazdy dla firm Warszawa wyjazdy firmowe wyjazdy inegracyjne Warszawa wyjazdy integracyjne wyjazdy integracyjne dla firm wyjazdy integracyjne dla firm Wrocław wyjazdy integracyjne Warszawa wyjazdy motywwacyjne wyjazdy turystyczne wyjazdy turystyczne agencja eventowa wyjazdy turystyczne dla firm zwiedzanie Warszawy zwiedzanie Wrocławia